0

Kokia tavo misija gyvenime, atsižvelgiant į tavo asmenybės numerį

Share


Jei kada nors susimąstėte, kaip kiti jus suvokia, pažvelgę ​​į savo asmenybės numerį rasite žavią viziją. Numerologija padeda geriau suprasti save ir kitus, o jūsų skaičius yra tiltas tarp jūsų ir viso pasaulio.

Nors jūsų asmenybė yra gili ir turi daug sluoksnių, jūs turite polinkį atskleisti save, dažnai nesąmoningai. Taip pat galite apskaičiuoti šį skaičių, kad gautumėte informacijos apie kitus asmenis.Tai, ką rodo asmenybių skaičius, yra tai, kaip žmogus pasirenka save pristatyti pasauliui ir kiek jis atsiveria kitiems. Tai atidus žvilgsnis į žmogaus charakterį.

Kaip apskaičiuoti savo asmenybės skaičių?

Pitagoro numerologinis grafikas:

1 = A, J, S


2 = B, K, T

3 = C, L, U

4 = D, M, V

5 = E, N, O


6 = F, O, X

7 = G, P, Y

8 = H, Q, Z

9 = aš, R


Naudodami aukščiau pateiktą lentelę, norėdami apskaičiuoti asmenybių skaičių, tereikia pridėti pilno vardo priebalsius (įskaitant vidurinį vardą, jei tokį turite).

Raidė „Y“ laikoma priebalsiu, kai ji eina po balsės, kaip varde Marley, arba kai ji naudojama „J“ garsui išgauti. „Y“ laikomas balsiu, kai jis yra vienintelis skiemens balsis, kaip ir Darcy.

Sudėję visus priebalsius atitinkančius skaičius, jei gausite dviženklį skaičių (neįtraukite 11 ir 22), pridėkite tuos skaičius dar kartą, kol gausite vienženklį skaičių.

Tai jūsų asmenybės numeris, nurodantis, kaip save pristatote gyvenime.


Asmenybės numeris 1: Nepriklausomas

Kaip numeris 1, jūs pristatote save pasauliui kaip nepriklausomą, bet ne asocialų. Jūs nebijote stovėti prieš didelę grupę ir motyvuoti juos tam tikram tikslui. Jei nepažymėsite, galite pasirodyti pernelyg savanaudiški ir per atsargūs.

Asmenybės numeris 2: Ramusis

Kaip numeris 2, kitiems atrodote meniškas, kūrybingas, kartais idealistas ir patikimas.


Atrodote kaip labai konkretus žmogus ir kiti gali lengvai su jumis susisiekti. Ši dovana taip pat padeda suburti žmones darniai.

Neigiamas skaičius 2 gali būti nesugebėjimas priimti sprendimų, nes turite per daug idėjų.

Asmenybės numeris 3: Kūrybingas

Jei esate 3 numeris, kiti jus laiko labai kūrybinga, protinga ir įdomiu žmogumi, kurį reikia aptarti ir pažinti.

Jūs pristatote save kaip fantastišką komunikatorių ir mėgstate pasakoti istorijas. Jūsų, kaip 3, tikslas yra neleisti savęs nuvilti dienos svajonių arba būti pernelyg dramatiškam, kai aiškinate savo idėjas ar gyvenimo patirtį kitiems.

Asmenybės numeris 4: Patikimas

Skaičius 4 yra patikimiausias iš visų skaičių. Jei tai jūsų asmenybės numeris, žmonės jus laiko organizuotu, disciplinuotu, darbščiu ir stabiliu.

Kiti dažnai ateina pas jus ieškodami atsakymų į klausimus apie savo gyvenimą ir darbą. Jūsų darbas yra karts nuo karto nustoti būti tokiais rimtais, smagiau ir išbandyti ką nors naujo ir nenuspėjamo.

Asmenybės numeris 5: Mėgstantis nuotykius

Skaičius 5 yra nuolatinių pokyčių skaičius ir, kaip asmenybių skaičius, daro žmogų nenuspėjamu, mėgstančiu nuotykių, spontanišku, linksmu ir labai socialiu.

Kaip numeris 5 jums patinka keliauti ir parodyti savo keliones kitiems. Galite jaustis šiek tiek nepatikimas ar nestabilus, todėl naudinga pirmenybę teikti darbo ir terminų laikymuisi.

Asmenybės numeris 6: Socialus

Skaičius 6 yra stimuliuojantis ir mylintis skaičius, ir šios savybės atsiranda, jei turite 6 kaip asmenybės skaičių.

Kitus traukia tu ir tavo šiltas charakteris ir ieško tavęs paguodos.

Kurkite tvirtus santykius su kitais žmonėmis, taip pat esate labai orientuotas į šeimą.

Vienintelis dalykas, kurį turėtumėte žinoti, yra neleisti kitiems vaikščioti ant jūsų, nes visada norite išlaikyti ramybę.

Asmenybės numeris 7: Nepriklausomas

Skaičius 7 yra nepriklausomas skaičius, tačiau skirtingai nei skaičius 1 – intravertiškai. Jei tau 7, būk atsargus; tau patinka tyrinėti žmones ir labai gerai juos skaitai.

Taip pat esate labai protingas ir visada ieškote daugiau žinių. Kai kas gali jus apibūdinti kaip „seną sielą“. Turėtumėte žinoti, kad kartais sunku pažinti ir užmegzti su jumis glaudesnius ryšius, todėl reikia pasistengti, kad atsivertumėte daugiau.

Asmenybės numeris 8: Ambicingas

Skaičius 8 visada siekia sėkmės, o kiti tave mato būtent taip. Esate pasiryžęs ir toliau siekti aukštesnio lygio visame, ką darote; galite būti nesustabdomi siekdami savo tikslų.

Svarbu pastebėti skirtumą tarp pasitikėjimo savimi ir arogantiško skaičiaus 8.

Asmenybės numeris 9: idealistas

Skaičius 9 yra humanitarinis skaičius. Jei toks jūsų asmenybių skaičius, elkitės idealiai gyvenime, visada raskite idėjų, kaip padėti pasauliui.

Jūs esate labai meilus visiems kitiems žmonėms ir gyvoms būtybėms ir esate pozityvus, kai bandote keistis. Šie žmonės yra geri lyderiai, vadovaujami ego.

Vienintelis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra neatrodyti pernelyg moralistas, kai kalbate apie savo idealistines idėjas ir filosofijas.

Asmenybės numeris 11: mielas

Dalis energijos skaičiaus 1, 11 taip pat yra puikus lyderis, tačiau maloniai ir ne toks arogantiškas.

Skaičius 11 išreiškia mažiau nei jo ego, o daugiau gerumo ir saldumo.

Jei asmenybės numeris 11 priklauso jums, jums gali tekti įveikti drovumą ir nervingumą, kad galėtumėte imtis savo, kaip natūralaus lyderio, vaidmens.

Asmenybės numeris 22: Subalansuotas

Skaičius 22 sujungia skaičių 2 ir 4 energijas. Skaičius 2 daro jus kūrybingus, emocingus ir socialus, o skaičius 4 yra daug darbo reikalaujantis ir analitiškesnis nei kairiosios smegenys.

Tai puikus kairiojo ir dešiniojo smegenų talentų derinys. Jūs žinote, kaip išlaikyti pusiausvyrą ir gyventi savo gyvenimą sraute. Kiti mato tave kaip visapusišką žmogų. Jūsų iššūkis yra atpažinti savo talentus ir potencialą.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com