0

Astrologai įvardijo zodiako ženklus, kuriems 2023 m. paruošė sunkų išbandymą

Share


Ateinantys 2023 metai visiškai pakeis kelių Zodiako rato ženklų gyvenimus. Kam ateinantys dvylika mėnesių atneš sėkmę, o kam rimtų problemų, prognozėse teigė astrologai.

Kokie Zodiako ženklai naujieji 2023 metai ruošia labai sunkius išbandymusAvinas

Jūsų laukia šaunūs pokyčiai karjeroje ir finansuose. Pirma, jūs pateksite į naują gyvenimo lygį. Tai rodo, kad ateis naujos, didesnės pajamos. Galėsite sau leisti tai, apie ką anksčiau net negalėjote pasvajoti. Jūsų darbas bus mylimas ir daug žadantis, todėl net jei šiuo metu išgyvenate tam tikras sunkias akimirkas, svarbu sutelkti visą savo valią į kumštį ir siekti geriausio.

Dvyniai

Šiam Zodiako ženklui žvaigždės pranašauja savo verslą. Tai gali būti ir naujas verslas, ir senas verslas, kuris sulauks didžiulės sėkmės. Geriausiai vystysis kūrybinė kryptis, tačiau astrologai perspėja, kad reikės apsišarvuoti kantrybe.


Liūtas

Tačiau šis ženklas neturėtų ruoštis geriems įvykiams. Žvaigždės sako, kad 2023 metais galite patirti didelių nuostolių. Galite prarasti pinigus, kuriuos ilgą laiką kažkam taupėte. Tai arba blogas pirkinys, arba nuostolinga investicija, arba sukčių darbas. Gali kilti ir santykių sunkumų. Liūtės-moterys prisiekia su savo vaikinais, nes jau seniai jų nekvietė tuoktis, o Liūtai-vyrai sulauks skundų iš savo išrinktųjų dėl to, kad vis dar neapsivilko vestuvinės suknelės.

Horoskopas 2023 metams kiekvienam zodiako ženklui

Avinas


Iki vasaros Avinas turi savo žinioje dosnią Jupiterio planetą, kuri leidžia plėsti akiratį. Palankus metas įgyti išsilavinimą, tobulinti įgūdžius, atnaujinti gyvenamąjį plotą, užbaigti svajonių namo statybas. Ir dar yra šansų išpildyti savo vaikystės fantazijas. Galbūt pats laikas įsigyti sauskelnes ir ruoštis šeimos pagausėjimui – ypač jei apie tai svajojote jau seniai. Metai suteikia galimybę „pasipumpuoti“: valdžia pradės jūsų klausyti, o dosnūs mecenatai įsitikins, kad jūsų idėjos nusipelno investicijų. Tik pernelyg nesijaudinkite dėl noro visus išgelbėti – pirmiausia pasirūpinkite savimi.

Jei sėdėsite iki vasaros, tuomet plėtra jus aplenks fiziškai – pavyzdžiui, teks kovoti su antsvoriu. Verta atkreipti dėmesį į kūną: išbandykite sportinį turizmą ar vandens sportą. Tačiau nedraudžiama užsikrėsti ir muzika.

Jautis

Jei anksčiau dažnai keisdavote darbą, dabar situacija greičiausiai stabilizuosis. Norėdami tai padaryti, turite įgyti naujų žinių ir įrankių: galbūt tai susiję su išsilavinimu ar dokumentų, pavyzdžiui, leidimo gyventi, gavimu. Tai galite padaryti vasarą.


Yra tikimybė sutikti naują partnerį, padėjėjus, draugus, su kuriais užsimegs tvirti santykiai. Tačiau patartina neišbarstyti ir senų draugų.

Nuo balandžio iki liepos didėja rizika, reikia ypatingo budrumo elektros ir dujų vartojimo atžvilgiu. Negailėkite pinigų remontui ir įrangos atnaujinimui.

Vasarą atsiras galimybė pagerinti savo gyvenimo sąlygas, gali būti, kad šeima pasipildys. Be to, atsiras progų neapgalvotam švaistymui, miego sutrikimams ir apsinuodijimui maistu. Valdyk save! Iki metų pabaigos prireiks poilsio – leiskite sau atsipalaiduoti.

Dvyniai


Netrukus teks pasiraitoti rankoves. 2023-ųjų horoskopas rekomenduoja: kol kas mėgaukitės juo iki soties, darykite viską, kad išsipildytų seniai puoselėti norai. Tačiau tai netrukdo galvoti apie ką nors tvirto ir ilgalaikio. Kurkite planus, kurkite naujus sveikus įpročius, raskite savo požiūrį į mitybą.

Jei praeityje kartais elgėtės nesąžiningai ir tęsite ta pačia dvasia, tada pasiruoškite: bumerangai kris. Numatomos malonios/naudingos pažintys su užsieniečiais, yra tikimybė susiorganizuoti prabangią kelionę patiems ar net išvykti gyventi į kitą šalį.

Bylinėjimasis, išsiskyrimai ir atleidimai vyksta greitai ir lengvai, o perspektyvos naujos pažintys jau matosi horizonte. Tačiau yra rizika susidurti su nesąžiningais mokytojais, darbdaviais, kurie nori jus panaudoti asmeninei naudai. Jei taip jaučiatės, palikite angliškai.

Vėžys


Iki birželio jūsų norai išsipildo vienu paspaudimu. Pinigai lengvai patenka į jūsų rankas, tereikia būti protingam ar vadovui, jūsų išoriniai duomenys taip pat gali veikti. Galbūt jums reikės išvykti į kelionę ar verslo kelionę. Tačiau būkite atsargūs: pritraukiate prie savęs keistus žmones.

Reklama jus hipnotizuoja labiau nei įprastai, stenkitės nepasiduoti, kitaip rizikuojate išleisti viską, ką uždirbate. Meditacija ar kitos dvasinės praktikos ateis į pagalbą, apsvarstykite galimybę įgyti psichologo, stilisto ar mitybos specialisto išsilavinimą.

Metai bus sėkmingi vestuvėms ir santuokoms. Kalbant apie išsiskyrimą, geriau nenukirpti peties, palaukti skyrybų.

2023-ieji taip pat tinkami pastojimui. Bet jei planuojate nėštumą, geriau turėti laiko iki rugpjūčio.

Neatmesti ir konfliktai su moterimis: išmokite būti lankstūs, jei nenorite nutraukti santykių, teks atkurti draugystę. O kad iki vasaros nepriaugtumėte svorio, stenkitės tinkamai maitintis, nes reguliariai mankštintis bus sunku.

Liūtas

Būkite atidūs savo sveikatai, nedelsdami reaguokite į kūno signalus. Liūto ženklo moterys turi visas galimybes pastoti, vis dėlto iki rugpjūčio reikia būti labai atsargiems – gali kilti problemų su nešiojimu.

Šeimoje gali sustorėti debesys: galimos skyrybos. O vieniši Liūtai ir Liūtės laukia naujų pažinčių ir pasiūlymų. Tiesa, ne kiekvienas naujas partneris yra patikimas.

Neskubėkite keisti darbo, jei nesate tikri dėl naujos vietos. Be to, senajame galbūt ne viskas prarasta – jums gali būti pasiūlytas pakėlimas ir padidinimas. Aiškumas šiuo klausimu ateis ne anksčiau kaip liepos mėn. Svarbiausia, kad būtų visiškai aiškus visais atžvilgiais, nes tokiu atveju būsite pirmasis, kuris bus įkrautas.

2023 metų horoskopas numato pasikeitimą bendravimo rate ir veiklos srityje: pardavimai ir tarpininkavimas, informacija, pristatymas geri, gerėja kalbų mokėjimas. Jei sportuojate jau seniai, balandžio-liepos mėnesiais planuokite dalyvauti parodose ir varžybose – tai bus jūsų formos pikas.

Mergelė

Nuo šiol, deja, už norų išsipildymą ir planų įgyvendinimą teks mokėti. Stenkitės apsieiti be kreditų ir paskolų: skola gali augti per greitai. Geriau susireguliuokite apetitą, išmokite save riboti, tada rezultatai netruks laukti. O dabar prie malonių dalykų! Bus daug kelionių, susijusių su darbu, atsiras galimybių plėsti savo galias. Svarbiausia – neprisiimkite per daug ir nepamirškite tesėti pažadų.

Jei norite aprėpti viską iš karto, turėtumėte išmokti deleguoti savo įgaliojimus, taip pat pagalvoti apie bendradarbiavimą ir komandą su patikimais žmonėmis ir įmonėmis. Būkite atsargūs: nesąžiningi rangovai gali jus panaudoti, apsimesdami aukomis.

Metų pabaigoje gali atsirasti problemų su įstatymais: baudos, mokesčių patikrinimai ir pan. Stenkitės tvarkyti baltą buhalteriją ir laikykite visus svarbius dokumentus po ranka.

Asmeniniame gyvenime ne viskas klostosi sklandžiai: iki metų pabaigos kyla rizika susigundyti kažkuo iliuziniu, nutrūkus ankstesniems santykiams. Neleiskite spontaniškiems jausmams nugalėti protą. Taip pat būkite malonūs savo augintiniams.

Svarstyklės

Nuo metų pradžios iki birželio sėkmė jūsų pusėje: nepamirštamos kelionės, dideli įsigijimai, puikūs pasiūlymai ir visokios Fortūnos gėrybės. Svarbu nešvaistyti rezultatų – pasitaupykite ateičiai. Ambicijos neturėtų būti ribojamos. Tačiau godumo, dėl kurio kyla netikėta rizika, venkite. 2023 metai yra idealūs finansinio raštingumo mokymui ir investicijų pritraukimui.

Ieškokite požiūrio į mokytojus ir mecenatus – ateityje jie padės jūsų pažangai. Atidžiau pažvelkite į įvairius konkursus: galbūt turėtumėte eiti į kastingą arba nusiųsti kūrybinio darbo rezultatą ekspertams. Puikios galimybės pasižymėti.

Tikėtini išsiskyrimai ar konfliktai su nepasotintomis moterimis. Nenusiminkite: dėl to jie pralaimės, o ne jūs. Ginčo metu patikimiausias sprendimas būtų pasitraukti, o ne prašyti bėdų. Itin greitai išsprendžiami bylinėjimaisi ir skyrybos iki vasaros, taip pat persikeliama dideliais atstumais. Tačiau meilės reikaluose – sumaištis. Įforminti santykių geriau neskubėti. Santuokoje, iš pradžių sudarytoje skaičiavimais, meilė gali gimti.

Ir dar vienas patarimas: nepersivalgykite ir stenkitės išvengti priklausomybių. Kadangi šiais metais jums labai sunku susivaldyti, paprašykite, kad artimieji jus sulėtintų.

Skorpionas

Pirmąjį pusmetį vyks šeimos ir buitinių problemų bei darbo klausimų sprendimas. Negailėkite pinigų nekilnojamajam turtui, remontui, poilsiui, sveikatai ir dovanoms artimiesiems, jei nenorite išgirsti kaltinimų šykštumu. Kai kurie šeimos nariai 2023 metais gali išsiskirti neatsargiu požiūriu į išteklius ir net į savo gyvenimą. Paimkite savo artimųjų valdymą į savo rankas.

Jau vasarą 2023 metų horoskopas Skorpionams žada permainų tiek finansiškai, tiek asmeniniame gyvenime. Vyrais, kurie prašo paskolos ar siūlo partnerystę (bent jau verslą ar meilę), nereikėtų per daug pasitikėti: laikotarpis nuo balandžio iki liepos bus palankus, tačiau tuomet jų patikimumas – didelis klausimas. Tai yra, trumpas bendras projektas nurodytu laiku gali atnešti pelno, naujos patirties ar galimybę išmokti ko nors naujo.

Dirbantiems samdomai situacija susitvarkys, sustos nesibaigiančios reorganizacijos, ypač jei persikelti pavyks.

Šaulys

Metų pradžia žada tolimas keliones, komandiruotes. Bet kokios biurokratinės problemos 2023 metais lengvai išsprendžiamos, jei neflirtuojate su įstatymais.

Pavasarį laukia pokyčiai darbe. Ko gero, liūto dalis savo galių bus atiduota kitam, tad tenka ieškoti kažko naujo. Ir geriau pagalvoti apie savo komandos sukūrimą. Jei ilgą laiką dirbate sau, laikas išplėsti ir deleguoti kai kurias užduotis. Svarbiausia kruopščiai atrinkti kandidatus ir organizuoti kontrolę – tikėtinas sukčiavimas.

Balandis-liepa – metas atidėti smulkius reikalus ir pradėti įgyvendinti seną svajonę. Svarbiausia yra perimti situaciją į savo rankas ir greitai išspręsti visas problemas, kaip jums atrodo tinkama.

Jei įgyjate išsilavinimą, neatidėliokite proceso, bet ir neskubėkite stoti į naujus kursus. Per daug nepasitikėkite savo stabais – jūs pats esate geras mokytojas.

Ožiaragis

Ožiaragės moterys balandžio-liepos mėnesiais gali sužinoti, kaip gyventi neskubant, apsidirbus ir prisiimant vyriškus vaidmenis bei įsipareigojimus. Galbūt taip nutiks dėl to, kad partneriui viskas klostysis geriau, tačiau gali būti, kad sveikatos problemos išmuš jus iš įprastų vėžių. Kad ir kaip būtų, stenkitės kuo daugiau pailsėti.

Iki vasaros yra galimybė gauti naują nuolatinį pajamų šaltinį. Pinigų bus, jei viskas, kas pažadėta, bus padalinta į dvi dalis ir pristabdys jų priešininkus. Neverta skirtis su ankstesniu darbu – apgautų lūkesčių rizika didelė, o patys darbdaviai ir klientai nebėgs iš paskos.

Vandenis

Praeitis netikėtai pasibels į jūsų duris, tačiau nereikėtų savęs per daug apgaudinėti – gali būti, kad iliuzijos pavirs nusivylimais. Geriau skirkite laiko naujiems savo veiklos aspektams įsisavinti, net jei atrodo, kad esate meistras. Iki vasaros atsiras geras mentorius, kuris padės iš naujo pamilti darbą, prisidės prie profesinio ir dvasinio augimo. Taip pat bus galimybė bendradarbiauti su šauniais autoritetais ar pritraukti mecenatus.

Jei patys imsitės iniciatyvos, gali atsirasti naujų santykių ir ryšių. Tačiau horizonte pasirodys seni draugai.

Vandenių 2023 metais laukia neeilinės kelionės ir nauji pomėgiai. Kūrybiškumas gali duoti reikšmingų rezultatų. Tačiau bandymus įgyti palikuonių geriau šiek tiek atidėti. Tačiau gyvenamojo ploto išplėtimas ir remontas pavasarį ir vasarą yra labai gera idėja. Bet kokiu atveju visus metus šeimos ir buities klausimai reikalauja jūsų kontrolės.

Žuvys

2023 metais jūsų laukia susidūrimas su karma: tie, kurie dirbo gerai ir nepažeidė įstatymų, gaus šansą pakilti labai aukštai, padėti kitiems rasti savo vietą gyvenime, galimybę teisti ir padrąsinti kitus. Nuo to, kaip sąžiningai žmogus disponuos šia galia, priklausys jo tolesnis gyvenimas.

O tos Žuvys, kurios gudriai apėjo įstatymus, gali susilaukti atpildo: pavyzdžiui, sveikatos problemų ar finansinių sunkumų. Turėsite save riboti įvairiais būdais ir labai smarkiai suaugti. Tačiau iki kovo pabaigos dar turite laiko tobulėti ir apsispręsti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com