0

Runų horoskopas savaitei nuo 2022 m. lapkričio 14 d. iki lapkričio 20 d. visiems zodiako ženklams

Share


Runos – senovės germanų abėcėlės raidės, tačiau jas naudojo ne tik tekstui kurti, bet ir būrimui. Jiems buvo ir yra priskiriamos magiškos savybės, gebėjimas nuspėti likimą.

Runų žinovas ir regėtojas Igoris Večerskis tai puikiai žino. Specialistas jums pasakys, ką runos pranašauja kiekvienam zodiako ženklui. Runų horoskopas savaitei nuo lapkričio 14 iki 20 d., skaitykite toliau.Rekomendacijų sąrašas savaitei nuo 2022 m. lapkričio 14 d. iki lapkričio 20 d. visiems zodiako ženklams

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Jūs turite šias runas: Inguz, Nautiz ir Turisaz. Jie kalba apie intensyvaus emocionalumo riziką ir didžiulius iššūkius jūsų ramybei. Gali būti, kad jums pritrūks kokių nors asmeninių savybių, kurios padėtų sėkmės kelyje. Tačiau kita savaitė gera, nes paskatins juos lavintis ir tobulėti.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)


Neskubėkite veikti. Apverstas perto, vunye ir apverstas evazas yra tas pats stabdžių žibintas, kuris turėtų jus sustabdyti. Jaučiui geriau gulėti žemai, apgalvoti daugiakrypčius planus, bet niekam apie juos nepasakoti. Artimiausiomis savaitėmis, jei neskubėsite, atsiras galimybė įgyvendinti savo planus.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai gavo runas Inguz, apverstą Laguzą ir Raido. Turėtumėte būti pasiruošę, kad gyvenimas atrodys šiek tiek kitoks, nei tikėjotės, ir kiekviename žingsnyje gali laukti kažkas bauginančio, bet tik iš pirmo žvilgsnio. Tačiau Dvyniai nėra baikštūs. Jie gerai žino, kad pokyčiai yra lygūs galimybėms.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Pagal nukritusias fehu, berkana ir hagalas runas Vėžiai galės kaupti ir didinti materialinius išteklius nuo lapkričio 14 iki 20 d. Tačiau netikėtos aplinkybės gali išvesti iš proto. Neleiskite kitiems žmonėms supainioti jūsų kortelių. Jei esate įsitikinęs kelionės kryptimi, šią savaitę nekeiskite kelių.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Turisaz, keno ir apverstas algizas yra Liūto veiksmo ženklas. Tai, ką darysite artimiausiomis dienomis, gali duoti rezultatą, nors ir ne greitai, bet kerintį. Investicijos bus pelningos, žinios pravers, o pažintys pateisins save. Nepraleiskite progos pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Mergelėms iškrito trys apverstos runos – otal, vunye ir raido. Dabar verta susitelkti į savo lėšų, pareigų, autoriteto išlaikymą ir nesistengti graibstyti žvaigždžių iš dangaus. Jei suklysi, tai po to dar ilgai turėsi taisyti situaciją, teisintis su artimaisiais, o gal net ir viršininkais.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Runos algiz, uruz ir apverstas evaz rodo, kad esate kupinas energijos. Kvaila išleisti jį tam, kas praeina. Kaupkite jį ir susitelkite į didelių tikslų siekimą. Žmonės jus seks, galbūt kas nors įtakingas taps jūsų rėmėju.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Skorpionams taip pat sekasi gana sklandžiai. Apversti vunye, algiz ir uruz žada jums puikias galimybes savirealizacijos srityje. Jų praleisti galite tik nesusitvarkę, pasiduodami chaosui. Išsaugoti harmoniją padės sportuoti, medituoti ir atsikratyti nereikalingų daiktų namuose.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams pasisekė, nes jie gavo raidą, isą ir apverstą berkaną. Praeities planai, kuriuos jau nutraukėte, staiga taps daug žadantys. Įkvėpimo rasite seniai pamirštuose projektuose. Tačiau svarbu nesuklysti su savo norais. Ar tu to nori, ar tiesiog gaila praleisti progą?

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Ožiaragiai, pasiruoškite staigiam apsisukimui. Dagaz, fehu ir hagalaz padės pakeisti tai, ko jau seniai prašė. Laikas užbaigti senus dalykus ir pradėti kažką naujo, kitaip jūsų tobulėjimas sulėtės. Tačiau likimas gali nuspręsti kitaip. Ne visos aplinkybės priklausys nuo jūsų įtakos.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Turite apverstą laguzą, ansuzą ir turisazą. Šios runos kalba apie didelį asmeninį potencialą. Galite išmokti naujų dalykų, bet ir ką nors išmokyti. Mokytojams ir treneriams ypač pasisekė – šią savaitę pagal runų horoskopą žmonėms galite atnešti daug naudos. Tačiau neatmetama ir sunkumų, kuriuos įveikę tapsite stipresni.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys turi įrodyti save maksimaliai, kaip rodo apverstos evazas, turisaz ir jera. Jokios išorinės aplinkybės negali jūsų suklaidinti. Galite prisiimti atsakomybę, parodyti lyderio savybes – visa tai duos vaisių. Puikiai seksis ir verslo, ir poilsinės kelionės.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com