0

Taro kortų prognozė 2022 metų lapkričio mėnesiui

Share


Rudeniui artėjant į pabaigą, Zodiako ženklai galės praleisti lapkritį ant sėkmingos gyvenimo bangos, remdamiesi tiksliomis vyresniųjų Arkanų paskatomis. Laiku gavę patarimus, galėsite lengviau sudaryti tinkamą veiksmų planą ir laiku užbaigti pradėtus darbus.

Naujieji metai jau visai netoli, o tai reiškia, kad dabar pats karščiausias metas. Norėdami laiku atlikti darbus, nepraleiskite nieko svarbaus ir sumaniai išvenkite likimo spąstų. Zodiako ženklų atstovams padės tikslios Taro kortų prognozės. Ekspertai jums rekomenduoja atidžiai išnagrinėti prognozes ir būtinai palyginti jas su tuo, kas vyksta gyvenime, kad nepraleistumėte nieko svarbaus.Avinas

Lapkričio pradžioje Avinai galės gauti svarią paramą, kurios atsisakyti nebus prasmės. Žynio Arkanas nurodo apie būtinybę perimti išmintingų globėjų patirtį ir nepamiršti sąžiningo gyvenimo būdo.

Tinkamas prioritetų nustatymas taip pat padės pritraukti sėkmę.

Mėnesio viduryje šio ženklo atstovams padės pasitikėjimas savo intuicija. Vyriausios žynės Arkanas rodo laikotarpį, kai jiems reikės įsiklausyti į save ir neskubėti imtis veiksmų, kol visiškai neįsitikins savo gebėjimais.


Rudenį užbaigs Nuosaikumo korta. Avinai galės sulaukti sėkmės ir galutinai užbaigti sudėtingus reikalus. Sėkmės paslaptis paprasta: neskubėti ir paskirstyti savo jėgas taip, kad pavyktų išvengti pervargimo ir neapgalvotų žingsnių.

Jautis

Imperatoriaus Arkanas byloja apie galimybę įvesti tvarką gyvenime ir reikaluose. Jaučiai turės ne tik išmintingai valdyti savo likimą, bet ir nepamiršti atsakomybės. Gebėjimas laiku sustoti ir nepasiduoti pagundoms padės išvengti klaidų.

Fortūnos rato korta simbolizuoja permainas, kurios be įspėjimo įsiverš į jūsų gyvenimą. Prieš imantis ryžtingų veiksmų, pagauti sėkmę už pakarpos ir nepraleisti savo laimės, Jaučiams padės dabartinių įvykių analizė.


Lapkričio mėnesį užbaigia teigiama Vežimo korta. Turėdami šį Arkaną, Jaučiai galės veikti ir nieko nebijoti dėl planuojamų reikalų baigties. Sėkmė nenusigręš, jei tikėsite savimi, bet kartu nepervertinkite savo gebėjimų.

Dvyniai

Mėnuo prasidės ne pačia maloniausia Dvyniams korta. Velnio Arkanas nurodo laikotarpį, kai svarbu bus nepamiršti savo garbės ir orumo. Pataikavimas savo momentinėms užgaidoms ir bandymas derėtis su savo sąžine grės verslo ir asmeninio gyvenimo žlugimu.

Jėgos korta – tai sėkmingi išbandymai ir naujos galimybės. Su šio Arkano pagalba Dvyniai be vargo įsitvirtins, paliks konkurentus už nugaros ir išsikovos savo vietą. Kortos patarimas – elgtis drąsiau ir nukreipti energiją į kūrybą.


Fortūnos rato dešimtasis Arkanas skatins Dvynius kuo geriau išnaudoti susiklosčiusias aplinkybes. Tai reiškia, kad nebus prasmės panikuoti, jei situacija taps nekontroliuojama. Gebėjimas greitai įvertinti savo klaidingus veiksmus ir prisitaikyti prie aplinkybių padės išvengti klaidų.

Vėžys

Teismo Arkanas pranašauja ilgai lauktus pokyčius ir sudėtingų reikalų užbaigimą. Pagal šią kortą, Vėžiai įgis pasitikėjimo savimi, reikalingo gerovei pritraukti. Gebėjimas pakovoti už save ir nepamiršti atsakomybės bus svarbi sėkmės dalis. Tai padės apsisaugoti nuo gėdingų klaidų.

Vyriausios žynės korta rodo, kad Vėžiai turės pasiekti harmoniją tarp proto ir nuojautos, kad galėtų teisingai interpretuoti likimo ženklus ir eiti tinkamos raidos keliu. Pagal šį Arkaną, sprendimų nereikėtų priimti skubotai, kad dėl spartos neatsidurtumėte aklavietėje.


Žynio Arkanas kortų išdėstyme simbolizuoja tikėjimą ir savęs pažinimą, taisyklių laikymąsi ir gebėjimą įsiklausyti į išmintingus patarimus. Vėžiai pagal šią kortą turės susidėlioti tinkamus prioritetus ir spręsti svarbiausius klausimus, nepamiršdami atsakomybės ir sąžiningumo.

Liūtas

Mėnesio pradžioje Liūtams reikės entuziazmo ir optimizmo. Mago Arkanas byloja apie naujas galimybes, o tam svarbu bus rasti ryšį tarp vaizduotės ir sugalvotų idėjų įgyvendinimo. Gebėjimas veikti savarankiškai ir nebijoti eksperimentuoti pritrauks sėkmę.

Vežimo Arkanas simbolizuoja puikų metą pradėti būti aktyviam. Liūtai gerai praleis laiką, jei tvirtai laikys rankose vadžias ir sugebės kontroliuoti tai, kas vyksta aplinkui. Tokia taktika padės laiku apeiti bėdas ir pergalingai pasiekti savo tikslą.


Lapkričio mėnesį užbaigs teigiamas Saulės Arkanas. Pagal šią kortą Liūtams bus prieinamos visos veiklos kryptys, o tai reiškia, kad bus galima drąsiai imtis suplanuotos veiklos ir tobulėti pasirinktose srityse. Be to, Liūtai galės padaryti pertrauką, kad pailsėtų ir sukauptų jėgų prieš imdamiesi naujų iššūkių.

Mergelė

Lapkričio mėnuo prasidės teigiama Saulės korta, todėl Mergelės ženklo žmonės galės būti ramūs dėl būsimų teigiamų pokyčių. Entuziazmas, tikėjimas savimi ir aktyvumas padės jiems pasiekti naujas aukštumas ir lengvai pritraukti į savo gyvenimą svarbius įvykius.

Fortūnos rato Arkanas pranašauja nenumatytus įvykius, dėl kurių Mergelės turėtų sunerimti. Kortos patarimas – nepasiduoti provokacijoms ir neskubėti priimti sprendimų, jei situacija atrodys dviprasmiška.

Lapkričio mėnesį užbaigs Žynio Arkanas, pasak kurio, Mergelės galės pasinaudoti išmintingų globėjų patirtimi. Pagal šios kortos patarimus, svarbu bus remtis geriausiomis charakterio savybėmis ir nesutrikdyti ramios laiko tėkmės spontaniškais veiksmais, kurie trukdys sėkmei.

Svarstyklės

Mėnesio pradžioje Svarstyklės turėtų prisiimti daugiau atsakomybės ir būti apdairesnės. Kvailio korta pranašauja naujas galimybes, tačiau dėl aplaidaus požiūrio į reikalus šio ženklo atstovai gali suklupti ir nuklysti į aklavietę.

Saulės korta žada Svarstyklėms naujų galimybių tiek verslo srityje, tiek asmeniniame gyvenime. Teigiamas Arkanas simbolizuoja permainų vėjus, kurie tikrai bus į gerąją pusę, jei šie žmonės to neužgniauš ir atvers naujus horizontus.

Lapkričio mėnesį užbaigs Mėnulio Arkanas, pagal kurį Svarstyklės turėtų pasitikėti savo intuicija ir įrodytais faktais. Spekuliacijos, gandai ir nepagrįstos baimės nepadės šiems žmonėms pasirinkti teisingo kelio, o tik atitolins juos nuo sėkmės ir privers dar labiau suabejoti savimi.

Skorpionas

Skorpionams skirta Pakabintojo korta suteiks puikią progą apmąstyti ateitį ir atsisakyti pasenusių idėjų. Šis Arkanas pažymės laikotarpį, kai bus svarbu apsispręsti dėl savo kelio ir toliau eiti sėkmės kryptimi.

Mėnesio viduryje, sprendžiant iš Žvaigždės kortos, kliūčių tam nebus. Arkanas žada malonių pokyčių ir naujų galimybių, tačiau Skorpionams prireiks ištvermės ir gebėjimo įžvelgti tikruosius sėkmės ženklus. Tai padės nesuklupti lemiamu momentu ir netrukdomai pasiekti savų tikslus.

Imperatoriaus Arkanas nurodo, kad reikės susisteminti įgytas žinias ir visapusiškai jomis pasinaudoti. Skorpionų lauks naujos pergalės, tačiau svarbu bus priimti išmintingus sprendimus ir nepamiršti atsakomybės.

Šaulys

Saulės Arkanas byloja apie neišvengiamus pokyčius. Kad jie būtų geresni, Šauliams bus svarbu patiems priimti tinkamus sprendimus. Sėkmė netruks ateiti, jei nustatysite savo tikslus ir nebijosite atsakomybės.

Permainas žada ir Fortūnos rato korta. Pagal šį Arkaną įvykiai klostysis greitai, o šio ženklo atstovams bus svarbu išlikti ramiems. Nusės dulkės ir paaiškės, kodėl ir dėl kokių priežasčių įvyko tam tikri įvykiai.

Mėnesį užbaigs Imperatoriaus Arkanas. Šauliai galės pereiti į naują etapą ir įgyti ne tik valdžią, bet ir materialinę gerovę. Išlikti sėkmės viršūnėje pavyks tik tuomet, jei išmintingai valdysite savo likimą ir nepasiduosite norui sukčiauti.

Ožiaragis

Lapkričio mėnuo prasidės teigiama Taikos korta, kuri Ožiaragiams žada sėkmę ir klestėjimą. Pagal šį Arkaną, nebus sunku pritraukti sėkmingų pokyčių į savo gyvenimą, tačiau Ožiaragiams bus svarbu išlikti vidinės pusiausvyros būsenoje ir niekur neskubėti.

Sprendžiant iš Vyriausiosios žynės kortos, kad susitvarkytų ir nepraleistų naujų perspektyvų, Ožiaragiams reikės atkreipti dėmesį į savo nuojautas. Intuicija neapgaus, jei klausysite savęs, o ne mažai informuotos aplinkos patarimų.

Mėnesį užbaigs dar vienas teigiamas Žvaigždės Arkanas. Ožiaragiams jis žada laimingą kelionės pabaigą ir pelnytą atlygį už pastangas. Kortos patarimas – laikytis savo krypties ir drąsiai žvelgti į ateitį.

Vandenis

Vyriausios žynės Arkanas įspėja Vandenius, kad esant neapgalvotiems žingsniams ir pasitikėjimu gandais, nebus galimybės pasiekti gerų rezultatų. Pasak šios kortos, daug svarbiau įsiklausyti į save ir savo jausmus, kad padarytumėte teisingas išvadas ir nepraleistumėte progos pasiekti dar vieną pergalę.

Su Žvaigždės kortos pagalba šio ženklo atstovai žinos, kad eina teisinga kryptimi. Korta patariama neatsitraukti nuo to, kas suplanuota, ir neskubėti, kad per skubėjimą nepraleistumėte svarbių detalių.

Teisingumo Arkanas byloja apie ilgai lauktus rezultatus. Pasikliaudami šia korta, Vandeniai turės nepamiršti atsakomybės ir to, kad bet kokie veiksmai turės įtakos ateičiai. Tai reiškia, kad ir toliau teks sąžiningai elgtis, kad pavyktų išvengti bėdų.

Žuvys

Lapkričio mėnuo prasidės Bokšto korta, kuri įspėja Žuvis apie neišvengiamus pokyčius. Situacija atrodys klaidinga, bet negalima bus atsitraukti: viskas, kas buvo svetima, pasitrauks iš jų gyvenimo, užleidžiant vietą naujiems pasiekimams.

Vežimo korta leis Žuvims veikti drąsiai ir atvirai. Arkanas žada sėkmę ir naujas pergales, jei Žuvys neabejos ir pasitikės savo galimybėmis. Naujos perspektyvos džiugins, o viliojantys pasiūlymai atvers naujus horizontus.

Mėnesį užbaigs Velnio korta, kuri ragina Žuvis nežaisti su ugnimi ir nesudaryti sandorių su savo sąžine. Valios išbandymus pavyks išlaikyti, jei nepasiduosite savo silpnybėms ir neieškosite būdų, kaip pergudrauti likimą.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com