0

Kam nepasiseks: kuriems zodiako ženklams 2023 metai bus vieni blogiausių gyvenime

Share


Visi žmonės svajoja, kad naujieji metai būtų daug geresni už praėjusius, tačiau ne visiems norams lemta išsipildyti. Astrologė Anna Guseva įvardijo penkis zodiako ženklus, kuriems 2023-ieji bus patys blogiausi. Jų gyvenime prasidės juodas ruožas, kuris atneš daug sunkumų ir nemalonių pasekmių.

Kuriems ženklams 2023-ieji bus patys blogiausi?Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

2023 metais Liūtai turės daug klausimų, į kuriuos jie nežinos atsakymų. Sunkiausias jiems bus pirmasis pusmetis. Kad nenuklystumėte nuo numatyto kelio, turite išmokti atsispirti bet kokiems likimo iššūkiams.

Nepaisant to, kad metai nebus lengvi, jie turės daugiau ryžto ir energijos įveikti bet kokias negandas. Palengvėjimą jie galės pajusti tik balandį.

Antroji metų pusė Liūtams padovanos malonų susitikimą su žmogumi, kuris jiems taps kažkuo daugiau nei tik draugu. Liūtai turi būti atsargūs su finansais ir atsisakyti bėrimo švaistymo. Gebėjimas susilaikyti jiems bus svarbiausia pamoka.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams naujaisiais metais teks įveikti daugybę kliūčių ir sunkumų. Jie taip pat turės prisitaikyti prie bet kokių situacijų, kurios atsitiks jų karjeroje ir asmeniniame gyvenime.

Sunkiausias jiems bus balandis, nes būtent šį mėnesį jie pajus palūžimą. Jie turės paklusti visoms taisyklėms, kurios jiems nepatiks. Šauliai antroje metų pusėje iš pradėto verslo gaus didelį pelną.

Norėdami rasti sėkmę asmeniniame gyvenime, ženklo atstovai turės parodyti lankstumą ir gebėjimą eiti į kompromisus.


Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Kokie geri ar blogi 2023-ieji bus Vėžiams, priklauso nuo jų gebėjimo įveikti bet kokias kliūtis savo kelyje. Jie turi daug dėmesio skirti savo sveikatai: daugiau ilsėtis, pakankamai miegoti ir atsipalaiduoti.

Finansine prasme jie susidurs su daugybe sunkumų, todėl turėtumėte būti ypač atsargūs su savo išlaidomis ir investicijomis.

Kad metai baigtųsi sėkmingai, nereikėtų pasiduoti pagundoms ir sekti kitų žmonių pavyzdžiu. Verta pasitikėti savo intuicija ir aiškiai laikytis savo planų.


Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Kad įveiktų bet kokias kliūtis ir sunkumus, Mergelės 2023 metais turės parodyti lankstumą ir miklumą. Be to, jie turėtų vadovautis tvarkingu gyvenimo būdu, sugebėti aiškiai sudaryti planus ir atsižvelgti į visus niuansus.

Nusprendusiųjų pradėti savo verslą laukia daug sunkumų, todėl vertėtų pasitelkti artimųjų ar bendražygių paramą. Asmeniniame gyvenime kūrėjų laukia nedideli pokyčiai.

Daugeliui teks išlaikyti lojalumo testą ir įrodyti, kad jaučia jausmus partneriui. Svarbiausia nesinervinti, kitaip sveikatos problemos išryškės vėliau.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

2023 metais Ožiaragių laukia daug nemalonių įvykių. Problemos ant jų „užkris“ viena po kitos, todėl net neturės galimybės spėti jas išspręsti.

Norėdami susidoroti su bet kokiomis užduotimis, ženklo atstovai turėtų būti atsargūs, dėmesingi ir neskubėti. Bet koks skubotas sprendimas gali su jais žiauriai pajuokauti ir sukelti dar daugiau rūpesčių.

Nusivylimas laukia tų, kurie ilgą laiką palaiko santykius. Gali būti, kad jų sielos draugas jau seniai „eina į kairę“.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com