0

Kaip tapti laimingu ir kokius daiktus nusipirkti į namus skirtingiems zodiako ženklams 2023 m.

Share


Kiekvienas Zodiako rato atstovas turi savo simbolius, kurie gali atnešti laimę 2023 m. Štai kodėl jie turi žinoti, ką pirkti.

Ką pirkti 2023 metais Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir VėžiuiAvinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinui 2023-ieji bus patys palankiausi metai. Jie galės priimti svarbius sprendimus, skristi atostogauti, pasistatyti namą ir save realizuoti. Kad turėtum laiko atlikti visus reikalus, reikia įsigyti organizatorių ir juos surašyti taškas po taško.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Ateinantys metai šio ženklo žmonėms paruošė daug naujų susitikimų ir malonių pažinčių. Jiems svarbiausia visada palaikyti ryšį, todėl 2023 metais jiems patartina įsigyti naują išmanųjį telefoną. Į jį bus galima įvesti visus svarbiausius kontaktus.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai turės galimybę pagerinti savo sveikatą. Tiems, kurie ketino sportuoti, ateis palankus laikotarpis. Jei nėra galimybės apsilankyti sporto salėje, galite nusipirkti sporto įrangą namams.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

2023 metais Vėžių laukia daug kelionių, kur galima pamatyti įvairių reginių. Jiems reikia nusipirkti lagaminą, nes jis jiems pravers kelyje.


Ką pirkti 2023 metais Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turi rūpintis savo išvaizda. Štai kodėl jie turi įsigyti didelį veidrodį, kad galėtų grožėtis savimi.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Mergelei naujieji metai bus sėkmingi bet kokių santaupų atžvilgiu. Jie turi išmokti taupyti pinigus ir juos padauginti. Ženklo atstovams reikės įsigyti didelę taupyklę, kad galėtų ją laiku papildyti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms ateis palankus laikotarpis. Jie gali lankyti užsienio kalbų kursus arba užsiimti saviugda. Jie turėtų nusipirkti naujų knygų. Jie bus naudingi ir padės pagerinti išsilavinimo lygį.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Po šiuo ženklu gimę žmonės galės įgyvendinti bet kokius savo planus ir sumanymus. Jiems svarbiausia nieko neatidėlioti vėlesniam laikui. Jiems reikia nusipirkti dienoraštį, kuriame surašys visus savo planus.

Ką pirkti 2023 metais Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

2023 metai šio ženklo atstovams bus nestabilūs. Jų laukia daug įvykių, kurie sukels skirtingas emocijas. Jiems reikės išmokti susivaldyti. Būtent todėl ženklo atstovai turėtų įsigyti jogos kilimėlį.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Naujaisiais metais Ožiaragius lydės sėkmė ir sėkmė. Jie gali išdrįsti svajoti ir fantazuoti. Jiems reikia įsigyti sąsiuvinį ir į jį surašyti visus savo tikslus, norus ir mintis.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

2023 metais Vandenio laukia daug kelionių. Tai gali būti tiek komandiruotė, tiek persikėlimas į naują gyvenamąją vietą. Pagrindinis atributas jiems bus lagaminas.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvyse viskas klostysis aukštyn. Sėkmė jų laukia bet kuriame versle. Ženklo atstovai turi prisiminti savo draugus ir artimuosius, taip pat kuo dažniau leisti laiką su šeima. Neturintys namuose augintinio turėtų jį pasiimti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com