0

Astrologiniai patarimai 2023 metams meilės ir finansų srityje

Share


2023-ieji žada būti gana sudėtingi metai. Anot astrologų, teigiami periodai, kaip visada, pakeis neigiamus, tačiau tai bus daroma nenuspėjamai ir staigiai. Štai kodėl, esant meilės žlugimui, visada turėtumėte tikėti, kad greitai viskas pasikeis į gerąją pusę.

Svarbiausias patarimas visiems Zodiako ženklams šiais metais – išmokti blokuoti kažkieno negatyvumą . Tai labai svarbu, nes visi dvylika mėnesių bus paženklinti kova už valdžią, sėkmę, pinigus ir meilę. Dažnai teks ištverti priešų ir piktadarių išpuolius arba kovoti su vyraujančiomis sudėtingomis aplinkybėmis.Avinas

Avinas šiais dvylika mėnesių tikrai turėtų vengti tolimų santykių. Tokia meilė gali būti labai skausminga savigarbai, sukelti nervingumą.

Pinigus galima ir reikia leisti artimiesiems, bet tik be perdėto apetito. Atsargiai tvarkant finansus Avinams tikrai nepakenks, net jei pavyks daug uždirbti.

Jautis


Jaučiui horizonte gali atsirasti naujų finansinių galimybių, ir jau metų pradžioje. Kuo mažiau žmonių apie juos žinos, tuo geriau. Geriausias laikas apsipirkti yra pavasario vidurys, vasaros pradžia ir rudens pradžia.

Meilės reikaluose visada kažkas suklys. Jei likimas ir planetos patiks, jie padės Jaučiui pakoreguoti savo statusą iš „vienišas“ ar „vienišas“ į „santykiuose“.

Dvyniai

Meilė taps pagrindine Dvynių gyvenimo sfera. Tai puikus laikas bendravimui, sielos draugo paieškoms. Aplink gali būti daug blogų žmonių, tačiau atidžiau ištyrę juose galite rasti kažką malonaus.


Kalbant apie darbo, verslo ir finansų sferą, didžiąją metų dalį čia viskas bus stabilu, tačiau nereikėtų pagalvoti, kad galite maišytis. Jei nenorite prarasti pinigų, turite būti atsargesni.

Vėžys

Metų pradžia bus pažymėta iliuziniu finansinės ramybės jausmu. Tiesą sakant, tai bus klaidingas tikrovės suvokimas. Vėžiai turi būti atsargūs, kad neprarastų to, kas buvo pasiekta anksčiau. Likusi metų dalis bus itin produktyvi ir finansiškai sėkminga.

Meilės sfera Vėžiams taip pat bus palanki, tačiau su nedideliu įspėjimu: Vėžiai turi būti tylesni už vandenį ir žemiau už žolę, per daug neatkreipti dėmesio į save ir savo šeimas.


Liūtas

Liūtams pinigų srityje reikia metodo, kruopštumo ir atsakomybės. Kitas dalykas: sveikata. Liūtai, stiprūs fiziškai, bus sėkmingi beveik bet kurioje veiklos srityje.

Meilėje viskas tiesiogiai priklausys nuo Liūtų nuotaikos. Todėl norint, kad meilėje pasisektų, svarbu stebėti kitas sritis ir sveikatą.

Mergelė


Mergelėms reikia smogti, kol geležis karšta. Pirmoji metų pusė bus itin produktyvi. Galite susirasti darbą arba ieškoti naujų pajamų šaltinių. Nuo vasaros vidurio gali prasidėti kūrybinio ir intelektualinio sąstingio laikotarpis.

Įsimylėjusios Mergelės turi būti sąžiningos ir atviros. Tai ypač aktualu tiems, kurie ieško. Jei nepasakysite žmogui tiesos apie save, tai sukels ankstyvą pertrauką.

Svarstyklės

Planetos ir žvaigždės 2023 metais Svarstyklėms padovanos įtikinimo dovaną. Tai bus naudinga finansų srityje, ypač derybų metu. Svarbiausia nenaudoti jo apgaulei ir manipuliavimui. Tokiu atveju finansinė sėkmė Svarstykles paliks dar nepasibaigus metams.


Meilėje nebus „jeigu“ ir „bet“. 2023-ieji šio ženklo žmonėms bus labai produktyvūs. Jie galės rasti meilę arba perkelti esamus santykius į naują lygį.

Skorpionas

Įsimylėję Skorpionai bus ant bangos keteros. Jų patrauklumas bus aukščiausias, ypač jei tikite savimi. Šiuos žmones šiais metais galima vadinti vienais sėkmingiausių meilės sferoje.

Jei Skorpionai daug nesigilins ir negalvos apie praeitį, pinigų ir darbo srityje situacija taip pat pasikeis į gerąją pusę ir su didele tikimybe jau metų pradžioje.

Šaulys

Šauliams 2023 metais geriau nesmerkti kitų, kad patys nebūtų pasmerkti. Didelė tikimybė, kad aplinkinių elgesys ir antroji pusė visiškai priklausys nuo Šaulio veiksmų. Turite būti malonesni, kad pritrauktumėte ir išlaikytumėte meilę.

Taip pat per šiuos dvylika mėnesių geriau lažintis dėl savo darbo pareigų atlikimo. Jei nuolat žaisite ir perkelsite atsakomybę kitiems žmonėms, galite išprovokuoti lėšų nutekėjimą.

Ožiaragis

Ožiaragiams 2023 metais dažnai teks spręsti finansinius reikalus, kurių rezultatas pernelyg nenuspėjamas ir priklauso nuo daugelio kintamųjų. Astrologai rekomenduoja dažniau kreiptis pagalbos į kitus žmones ir neskubėti daryti išvadų.

Meilėje Ožiaragiams seksis ir nuo pat metų pradžios. Svarbu suprasti, ko jie ieško, kodėl ir kiek laiko. Atvirumas bendraujant padės įveikti kliūtis ir užmegzti naujus santykius arba sustiprinti esamus.

Vandenis

Vandeniams seksis tiek meilėje, tiek finansinėje sferoje, tačiau svarbu šias sritis atskirti. Negalite stengtis, kad viskas ir visur pasisektų vienu metu. Jei anksčiau šių žmonių gyvenime buvo daug uždarų durų, tai 2023 metų pradžioje jos atsivers plačiai.

Tam tikros sėkmės Vandenio lauks naujame versle. Jei jie nori susirasti naują darbą ar kokį nors hobį, Visata jiems tai padės.

Žuvys

Dangiškų globėjų energija metų pradžioje nebus pati geriausia finansinei veiklai. Didelius pirkinius geriausia įsigyti pavasario pradžioje ir pabaigoje, liepos ir spalio mėnesiais. Apskritai 2023-ieji bus geri saviugdai.

Meilės sferoje viskas bus gana ramu, palanku ir nuspėjama, tačiau tik nuo balandžio mėnesio. Sausio, vasario ir kovo mėnesiais bet kokia neatsargi pastaba apie mylimą žmogų gali sukelti skausmingą jo reakciją. Tas pats gali būti ir pačioje metų pabaigoje.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com