0

Dovanų horoskopas: ką padovanoti Naujiesiems 2023 metams skirtingiems zodiako ženklams

Share


Astrologė Julija Sokolova papasakojo, kokias dovanas geriau ruošti skirtingiems zodiako ženklams 2023 metų po Naujųjų metų eglute.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)Avinas turi dovanoti ryškias dovanas, kurios padėtų šio ženklo atstovams išsiskirti iš minios. Be to, Aviną įkvėps išskirtinės ir originalios dovanos – kompasai, navigatoriai. Galiausiai galite pamaloninti savo šeimą ar draugą Aviną užsisakę fitneso klubą arba bilietus į kultūrinį renginį. Svarbu atsiminti, kad šiam ugnies ženklui svarbiausias yra pirmasis įspūdis.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Jautį nustebinsite tik kokybe, patogumu ir funkcionalumu. Rinkdamiesi dovaną šiam Zodiako ženklui rinkitės virtuvinį kombainą, nešiojamąjį kompiuterį ar įspūdingą rankinę. Jaučiai yra labai jausmingi žmonės ir bus sužavėti užsisakę SPA ar masažo kursus. Bet jei dovanojate drabužius, pirmenybę teikite šilkui ar kitoms minkštoms medžiagoms.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)


Dvyniams geriau padovanoti šmaikščią dovaną, o kartu ir su humoru. Tebūnie tai filosofinis filmas ar protinga knyga, o ją dovanodami akcentuokite gavėjo intelektą. Taip pat Dvynius galite pamaloninti ausinėmis, išmaniuoju telefonu, srautinio perdavimo paslaugų prenumerata. Dvynių asmenybė yra nepaprasta, nepamirškite apie tai dovanodami.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiams svarbu net ne pati dovana, o tai, kaip ji įteikiama. Juk šio ženklo atstovai labai sentimentalūs ir jautrūs. Jie įvertins, jei žaisite jų jausmais, bandysite atspėti jų norus ir pageidavimus. Suteikite Vėžiui tai, kas gali suteikti jaukumo ir grožio jų namams. Pavyzdžiui, šilta antklodė ar kambarinė gėlė. Svarbiausia įteikti dovaną šiltu ir nuoširdžiu pasisakymu. Taigi ruoškis.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)


Liūtams reikia įteikti geriausią ir gražiausiai supakuotą dovaną, įteiktą pompastiškai ir dideliu mastu. Čia svarbu parodyti kūrybiškumą ir net teatrališkumą. Auksą ir kitus brangius papuošalus ar bilietus galite drąsiai dovanoti žinomam menininkui. Tiktų ir graviravimo dovana.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės yra tikros kolekcininkės. Todėl drąsiai dovanokite šio ženklo atstovams daiktus jų kolekcijai. Tai gali būti ir meno objektas, ir kolekcijos vynas. Be to, Mergelę nudžiugins „kosmetinė“ dovana – kremai, balzamai ir kt. Šie žmonės atidžiai stebi save ir mėgsta atrodyti tobulai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Svarstyklėms būtinai reikia padovanoti gražų dalyką. Pavyzdžiui, paveikslas ar išskirtinis veidrodis, žvakidės ar antikvariniai daiktai. Svarstykles nudžiugins kvepalai ar gražus aksesuaras, patalynė ar drabužis.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionas laikomas mistiškiausiu zodiako ženklu. Pradžiuginti jį galite juoda odine pinigine, nėriniuotais apatiniais ar madingais marškiniais. Taip pat galite padovanoti ką nors susijusio su magija ir mistika, įskaitant ateities kortas, knygą apie ezoteriką. Vyrui Skorpionui gali būti įteikti bilietai į kiną pažiūrėti trilerį ar detektyvą. O šio ženklo moterį reikėtų nuvesti į kvestų kambarį.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Šauliai įvertins neįprastą dovaną, susijusią su keliais ir kelionėmis. Tebūnie tai daiktas, atvežtas iš kitos šalies, ar knyga apie kitus miestus ir tautas. Galiausiai galite duoti metinę įdomaus žurnalo ar laikraščio prenumeratą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams patinka viskas, kas slapta, magiška, ezoteriška. Jie taip pat yra įsimylėję klasiką. Galite padovanoti savo Ožiaragiui odinį portfelį, gražią piniginę, gerą vyną. Be to, Ožiaragiai vertins papuošalus ar prabangius baldus, šeimos reliktus. Pagaliau galite padovanoti ką nors susijusio su darbu, ką Ožiaragis vėliau gali pasigirti kolegoms.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)


Vandeniai turi daug pomėgių. Šiuos kūrybingus ir įvairiapusiškus žmones galite pamaloninti naujais produktais iš juos dominančios srities. Tinka ir įvairūs elektroniniai prietaisai – naujausių firmų ausinės, išmanieji telefonai, kompiuterio pelė. O Vandenio ženklo moteris įvertins romantišką vakarienę ar bilietą į mėgstamo atlikėjo koncertą. Dėmesys madai ir menui. Tačiau pati dovanos pakuotė neturi reikšmės.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys yra svajotojai ir svajotojai. Jie nuolat kiša galvas debesyse ir svajoja daug. Brangiausia dovana jiems – dėmesys, jiems skirta daina ar eilėraštis. Taip pat šio ženklo atstovai įvertins jaukias dovanas miegui. Pavyzdžiui, minkštos mėlynos spalvos skalbiniai, antklodės ar kokybiškos pagalvės. Jie taip pat mėgsta dovanas, susijusias su vandenynu ir vandeniu. Puiki dovana bus bilietas į jūrą ar vandens parką.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com