0

Kad triušis nuo tavęs nenusigręžtų: kuo apsirengus negalima švęsti Naujųjų 2023 metų

Share


Astrologė Jyotish, Vastu ir Rodo ekspertė Anna Rusalkina pasakojo, kaip geriausia Naujuosius 2023 metus sutikti skirtingiems zodiako ženklams ir ko geriau nenešioti, kad neišgąsdintumėte Triušio metų šeimininko.

Kodėl taip svarbu pasirinkti drabužius Naujiesiems metamsTiesą sakant, Naujieji metai yra labai atsakinga šventė, kurios ruošimas turėtų būti vertinamas labai rimtai ir apgalvotai. Įskaitant indų stalui pasirinkimą, dekoracijas namams, dovanas artimiesiems ir draugams bei aprangą sau.

Kad viso to nesivaikytumėte paskutinėmis gruodžio dienomis, jau dabar pradėkite apsipirkti prieš Naujuosius metus. Tuo pačiu atminkite, kad įvairių dalykų (dovanų, drabužių, maisto) pirkimas yra tik pusė darbo. Svarbiausia – nusiteikti šventės energijai, teisingai susidėlioti mintis ir patikėti pasaka, kad tavo norai išsipildys.

Ko nereikėtų dėvėti Naujiesiems 2023 metams? Galioja visiems zodiako ženklams

Astrologė perspėja: 2023 metų šeimininkas Triušis visiškai nemėgs kailių ir odos gaminių. Pūkuotas mecenatas nemėgsta tokios prabangos, o tokie garderobo elementai jums tik pakenks, įneš neigiamos energijos.


Niekas, išskyrus psichinį nerimą, baimes ir nerimą, atneš jums zebro atspaudą. Tokie drabužiai sukels jums didelį vidinį diskomfortą.

Visa kita apranga turėtų būti parenkama griežtai individualiai.

Tačiau ko geriau nedėvėti skirtingų zodiako ženklų?

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Avinas nuolat kreipia dėmesį į raudonus drabužius. Tačiau ši Naujųjų metų šventė jums turėtų būti išimtis. Žinoma, su tokia ryškia apranga jautiesi žvali ir pasitikinti savimi, tačiau Triušiui tai tikrai nepatiks. Dėl to tai tik pritrauks konfliktus ir nesusipratimus. Geriau apsivilkti ką nors švelnaus ir romantiško.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Jaučiui geriau Naujųjų metų išvakares palikti nuo žalios spalvos, kitaip susilauksite apkalbų ir pasmerkimo. Geriau pasirinkti juodą griežtą arba rožinę suknelę.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)


Gyvatės piešiniai Dvyniams šį kartą uždrausti. Dėl to galite prarasti save arba tapti pajuokos objektu. Tačiau geltoni atspalviai kartu su smėlio spalvos sankaba ar balta rankine atneš jums sėkmės ir harmonijos.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai rizikuoja įklimpti į konfliktus ir ginčus, jei susitikimui su Triušiu pasirenka auksinius atspalvius. Geriau apsivilkti pieniškos ar sidabrinės spalvos aprangą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)


Sėkmė nusisuks nuo Liūtų ir net negalavimai gali „prilipti“, jei jie apsivilks violetinę aprangą. Geriau jau raudona arba kažkas subtilaus – pavyzdžiui, rožinė ar pieniška.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės bus liūdnos visus metus, jei Naujųjų metų išvakarėse apsirengs juodai. Šį kartą susidraugaukite su gėlių raštu, sukurdami romantišką įvaizdį ir derindami ryškias spalvas bei atspalvius.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Rožinės spalvos Svarstyklės jausis nesaugios. Tačiau kilni ruda ar juoda spalva įgaus pasitikėjimo ir atskleis savo „aš“. Be to, geriau pasirinkti neįprastus kirpimus ir stilius. Nedvejodami nustebinkite ir būkite kūrybingi.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Bordo spalvos apdaras iš Skorpionų atims visas jėgas ir energiją. Jame būsite irzlūs ir pesimistai. Labiausiai šiuo metu tiks ruda suknelė ar kostiumas, išsiuvinėtas auksiniais blizgučiais ar auksiniais aksesuarais.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulys turėtų visiškai atsikratyti geometrinių atspaudų, ypač kai vyrauja tamsūs tonai. Priešingu atveju visus metus ginčysites ir konfliktuosite su šeima ir draugais. Rinkitės oranžinį kostiumą su laisvu kirpimu, be griežtų ir klasikinių linijų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Jei Ožiaragiai renkasi Naujuosius 2023 metus sutikti auksinės spalvos drabužiais, jie rizikuoja padidinti išlaidas ir išlaidas. Taip pat venkite „aukso“ aksesuaruose. Rinkitės iš rožinių, baltų ir erdvių kirpimų.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Raudona spalva Vandeniui kels tik nerimą. Ir ne tik Naujųjų metų išvakarėse, bet ir visus dvylika mėnesių. Palankiai veikia oranžinių ir šafrano atspalvių nuotaiką ir gyvenimą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Pieniško atspalvio Žuvims geriau nesirinkti – tai sukels kivirčus su artimaisiais ir draugais, taip pat finansų trūkumą. Geriau rinkitės juodą ar tamsiai mėlyną aprangą – nesvarbu, ar tai bus suknelė, ar kostiumas.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com