0

Jaučiam atkreipti dėmesį į sveikatą, o Skorpionam padėkoti likimui už pamokas: kaip ištrūkti iš užtemimo koridoriaus skirtingiems zodiako ženklams

Share


Paskutinė 2022 metų spalio savaitė ir pirmoji lapkričio savaitė buvo sunkus laikotarpis mums visiems, nes įvykiuose teko pereiti pavojingą ir nenuspėjamą užtemimo koridorių.

Lapkričio 8 d., po Avino Mėnulio užtemimo, tikimasi išeiti iš užtemimo koridoriaus, kuris savo transformaciniais procesais gali būti ne mažiau pavojingas.Kaip išeiti iš užtemimų koridoriaus skirtingų zodiako ženklų atstovams, pasakoja astrologė Nadežda Černyšova.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Kadangi Mėnulio užtemimas vyks Avino ženkle, šio ženklo atstovai turėtų būti ypač atidūs savo vidinei būsenai. Jokiu būdu neturėtumėte leisti sau slysti į negatyvą ir depresiją, bet kokiuose aplink vykstančiuose įvykiuose ieškokite teigiamų akimirkų.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)


Gimusieji po Jaučio ženklu išeidami iš užtemimų koridoriaus turėtų būti ypač atidūs savo sveikatai. Jums gresia didelė traumų ir lėtinių ligų paūmėjimo rizika. Į tai ypač svarbu atsižvelgti tiems, kuriuos permainų vėjas gali atnešti toli nuo namų.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Mėnulio užtemimo metu Dvyniai gali turėti finansinių problemų. Stenkitės neišlaidauti daug, neinvestuokite, nesiskolinkite ir nesiskolinkite pinigų. Idealiu atveju su finansais verčiau iš viso neužsiimti, o net ir smulkiems pirkiniams atsiskaityti be grynųjų pinigų.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Vėžiai yra ant konflikto su savo viršininkais slenksčio, kuris gali paaštrėti išėjimo iš užtemimo koridoriaus laikotarpiu. Nekaltink savęs dėl kažko ir nebandyk ką nors įrodyti dabar. Galbūt jums tiesiog reikia palaukti šį laikotarpį ir problema išnyks savaime.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams gali kilti konfliktinė situacija su artimiausiais giminaičiais. Jus atkalbins jų bandymai manipuliuoti, tačiau pasistenkite, kad skandalas neįsilieptų. Šeimos vakarienė, draugiška atmosfera ir nuoširdūs pokalbiai gali neutralizuoti situaciją ir sumažinti nepasitenkinimo vienas kitu laipsnį.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Išėjimo iš užtemimo koridoriaus laikotarpis Mergelei gali būti pavojingas. Būkite atidūs vairuodami, eidami gatves, saugokitės dalyvavimo masiniuose renginiuose. Pašalinkite bet kokią šio laikotarpio riziką ir praleiskite jį nuošalyje. Pats laikas pagalvoti apie šeimos biudžetą ir savo išlaidas.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės Mėnulio užtemimo metu rizikuoja įnešti disharmonijos į asmeninius santykius. Nedarykite neapgalvotų veiksmų, stebėkite savo emocijas ir žodžius, stenkitės vertinti bet kokius vykstančius įvykius ne tik iš savo, bet ir iš artimų žmonių pozicijos. Metas palankus saviugdai.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Užtemimo koridoriaus įvykiai leis Skorpionui kiek kitaip pažvelgti į kai kuriuos savo aplinkos žmones. Galbūt kažkuo nusivilsite, bet tai – gyvenimo patirtis. Dėkoju likimui, kad suteikė jums galimybę pereiti šias pamokas švelniu režimu.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai gali turėti problemų tėvų ir vaikų santykiuose. Tačiau stenkitės neprovokuoti konfliktų, medituokite ir dirbkite su savo emocijomis. Pereikite prie kūrybiškumo ar bet kokios veiklos, kuri teikia jums pasitenkinimą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Ožiaragiai gana sunkiai išgyvens išėjimą iš užtemimo koridoriaus. Be sveikatos problemų, gali atsirasti nenaudingumo jausmas, nenaudingumas visko, kas sudaro jūsų gyvenimo prasmę. Jums reikės rimtai padirbėti su savimi, kad grįžtumėte į įprastą kelią ir nepapultumėte į depresiją.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenis artimiausiu metu gali netikėtai aplankyti mūzą. Norėsis dirbti kūrybinį darbą, kuriam visada neužtenka laiko. Pasinaudokite akimirka, nes didžiausi kūrybingų žmonių šedevrai gimė žvaigždžių turbulencijos laikotarpiais.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvyse Mėnulio užtemimo metu gali užsikimšti finansiniai srautai ir paaštrėti pinigų klausimas. Nepanikuokite ir stenkitės ką nors padaryti spontaniškai. Sustabdykite aplinkinius įvykius, viskas turėtų išsispręsti artimiausiu metu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com