0

Ar žinote savo tamsiąją pusę? Pasirinkite kortelę ir atraskite ją

Share


Ar žinai savo tamsiąją pusę? Ar jaučiate neapykantą? Ar darote dalykus, apie kuriuos gėda kalbėti? Ar yra jūsų dalis, kurią norėtumėte pašalinti? Mes visi turime tamsiąją pusę, su kuria bijome susidurti.

Jūsų tamsioji pusė nesuvokia gerų ketinimų, įsipareigojimų ir neįsipareigoja daryti to, ką reikėtų daryti. Jis lieka prispaustas, bet auga, ieškodamas išeities. Tyrinėdami savo tamsiąją pusę, galėsite susigrąžinti savęs kontrolę, suprasti ir pažinti save.Pasirinkite vieną iš šių kortelių ir išsiaiškinkite, į kurią tamsą turėtumėte pažvelgti, tada raskite žinią sau.

Jei pasirinkote Nr. 1

Tamsa, kviečianti pamatyti orakulą, yra ta, kad kaltinate kitus dėl savo gyvenimo, dėl to, kas atsitiko jums, dėl to, kas atsitinka jums.

Galbūt jūs turite šviesą ir, pavyzdžiui, nebekaltinate savo tėvų, bet mes taip įpratę save aukoti, kad dažnai tai darome beveik iš inercijos.


Galbūt manote, kad jums nepasisekė meilėje, arba nesuprantate, kodėl neištveriate darbe, arba kodėl žmonėms sunku jus gerbti ar vertinti.

Tai visi pavyzdžiai, kuriuos matome kaip aukas. Kuo greičiau palikdami auką, galime priartėti prie tikrosios laimės.

Jei pasirinkote Nr. 2

Jūs labai internalizavote savo vidinius procesus, savo tamsą. Psichiškai tu labai gerai supranti viską, kas tau nutinka, ką kaltini, kaip išgyti, ko nedaryti, ką daryti. Tačiau supratimas savo galva ir jų nenuleidimas iki širdies lygio tavyje palieka tamsos.


Nustokite ieškoti paaiškinimo, pajuskite savo širdį ir praskaidrinkite savo gyvenimą.

Jei pasirinkote Nr. 3

Atmetus pavydą, apmaudą, pyktį, neapykantą, godumą ir galvojimą, kad jie priklauso tik kitiems, o „šviesuoliai“ arba žmonės, esantys kitame sąmonės lygmenyje, jų nejaučia arba neturi. Daug kartų mes projektuojame tai, kas yra mūsų, į kitus.

Visos emocijos būdingos žmogui; skirtumas tas, kad, pavyzdžiui, pavydas ar pasipiktinimas nedominuoja pasirinkusiame šią kortą. Apšvieskite šį įsitikinimą; nes visada malonu prisiminti, kad mes visi esame vienodi, draugai, broliai.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com