0

Vasilisos Volodinos meilės horoskopas 2022 m. lapkričio mėn

Share


Vasilisa Volodina sudarė meilės horoskopą 2022 m. lapkričio mėn. Jis gali padėti priimti teisingą sprendimą arba, atvirkščiai, viską palikti ir išvykti atostogų.

Vasilisa Volodina meilės horoskopas 2022 metų lapkričio mėnesiui Ugnies stichijos ženklamsAvinas

Tai bus sunkus šių metų mėnuo. Draugystė ir šeimos santykiai nebus paveikti. Tačiau viskas, kas susiję su darbu, gali neigiamai paveikti žmogaus reputaciją. Tačiau Avinas spindės padidintu seksualumu, o asmeninis gyvenimas lapkritį bus labai neramus.

Liūtas

Lapkričio mėnesį Liūtai pagalvojus sutiks žmogų, kurio skonis bus panašus. Būtent šis mėnuo padės pažvelgti į save iš kitos pusės ir apsvarstyti savo neigiamas ir teigiamas charakterio savybes. Dėl to bus galima padaryti reikiamas išvadas.


Šaulys

Bus poreikis santykiams. Astrologė rekomenduoja savo mintis nukreipti tik teigiamai. O antroji pusė padarys viską, kad nekiltų baimės jausmas, nepasitikėjimas, o abejonės išnyktų savaime. Šį mėnesį kils daug minčių, susijusių su santykiais ir šiuo metu egzistuojančiu vaidmeniu.

Vasilisa Volodina 2022 metų lapkričio horoskopas Žemės stichijų ženklams

Jautis


Asmeninis Jaučio gyvenimas bus ant viršaus ir atneš daug laimės. Rudens pabaiga reiškia mažiau konfliktų ir susirėmimų. Nebus noro ginčytis, tačiau noras pabūti vienam išaugs. Galite kur nors išvykti savaitgalį arba aplankyti vietas, kurių seniai norėjote. Garantuota, kad įspūdžiai ir emocijos ilgai išliks mylinčių žmonių atmintyje.

Mergelė

Ištekėjusios ir vedusios Mergelės turėtų susitvarkyti savo šeimos reikalus, todėl reikia sukaupti mintis ir rimtai pasikalbėti. Bus ir vienišumo nata, atrodys, kad Mergelės niekam nereikalingos. Geriau daryti tai, kas tau patinka, ir atitraukti nuo neigiamų minčių.

Ožiaragis


Metų pabaigoje ims ryškėti nepagrįstos abejonės dėl jūsų partnerio. Todėl neigiamas mintis reikia šalinti, nes nėra pagrindo įtarinėti. Jei dėmesio mažiau, tai galbūt darbas užima daugiau laiko ir tereikia išgyventi šį laikotarpį. Verta šiek tiek ištverti ir džiaugtis, o ne rengti akistatą, skandalus ir gailėtis dėl to, ką padarei.

Horoskopas iš Vasilisa Volodina 2022 m. lapkričio mėn. Oro stichijos ženklams

Svarstyklės

Asmeniniame Svarstyklių gyvenime ateis ne pats geriausias laikotarpis, kils įtampa. Partneriui reikės kalbėti temomis, kurios jį vargina. Nereikėtų vengti jautrių temų, geriau susitvarkyti kartą ir visiems laikams, nei lakstyti, vengiant jų sukelti skandalų. Lapkričio mėnesį daug klausimų išsispręs, Svarstyklės turi būti pasiruošusios tokiems įvykiams.


Vandenis

Santykiai tarp partnerių atrodys negyvi. Tačiau nepasiduokite pilkoms lapkričio darbo dienoms. Geriau susėskite ir aptarkite visus dominančius klausimus su savo sielos draugu. Nebijokite aptarti savo degančių problemų, nes kartu galite daug ką išspręsti.

Dvyniai

Susituokusiems šio ženklo atstovams asmeniniame gyvenime teks susidoroti su pagundomis ir bus galimybė užmegzti santykius. Metų pabaigoje išlikti ištikimam partneriui bus labai sunku, tačiau verta apsisukti, kad išvengtumėte nemalonių įvykių su partneriu. Nereikia kažko gailėtis, tiesiog ištirpti savo sielos draugėje, nes tik šis žmogus sugeba atsukti petį. Laisviems žmonėms horoskopas rekomenduoja susilaikyti nuo naujų pažinčių. Nes santykiai bus tik vienai nakčiai.


Vasilisa Volodina meilės horoskopas 2022 metų lapkričio mėnesiui vandens stichijos ženklams

Vėžys

Reikia stengtis neatimti mylimo žmogaus dėmesio. Vėžiai turėtų kontroliuoti savo egoistinius impulsus. Jei atsižvelgiama tik į vieną nuomonę ir norą, ginčas yra neišvengiamas. Pokalbiuose turėtumėte būti atsargūs, o ne lipti į siautėjimą, ir tik tada galėsite išgyventi sunkų laikotarpį.

Skorpionas

Šį mėnesį reikia rasti laiko sau. Galite pasinerti į savo planus, pavyzdžiui, išmokti kalbos, išvykti atostogų ar išmokti ko nors naujo. Nesijaudinkite, jei nelengva sutikti partnerį savo gyvenimo kelyje. Tiems, kurie įgijo meilę, reikia pamiršti flirtą ir bendravimą iš šono. Verta pasvarstyti, kas brangiau Skorpionui, mylimam žmogui ar meilė vienai nakčiai.

Žuvys

Šis Zodiako ženklas nori nuolat ginčytis, nesvarbu, su kuo ir kokia tema. Natūralu, kad to padaryti negalima, todėl turėtumėte nekreipti dėmesio į visas su konfliktais susijusias situacijas. Priešingu atveju skandalas neišvengiamas.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com