0

Nebe madinga: 6 žvaigždės, pasišalinusios krūtų implantus

Share


naujienos

Nebe madinga: 6 žvaigždės, pasišalinusios krūtų implantus


2000-ųjų viduryje populiariausia operacija buvo krūtų chirurgija. Merginos be išimties įsitaisė implantus ir didžiavosi savo išskirtinėmis apimtimis. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje viskas pasikeitė. Natūralumas atėjo į madą, o nenatūralios biusto apimtys nebe kelia buvusio malonumo. Todėl daugelis žvaigždžių nusprendė išimti implantus iš savo krūtų.Nebemadingas: 6 žvaigždutės, pašalinusios krūtų implantus


Su plastikos chirurgų pagalba gavusios nuostabias krūtis ne visos žvaigždės liko patenkintos naujomis formomis.


Naujos tendencijos

Implantų šalinimo mada atsirado prieš keletą metų. Daugelis merginų staiga suprato, kad natūralumas yra daug geriau nei nenatūralūs dydžiai. Užsienio šou verslo žvaigždės pastaraisiais metais taip pat visiškai „persigalvojo“ ir suprato, kad tikroji trauka yra natūralumas. Pirmiausi, dirbtiniai nagai. Po to daugelis merginų atsikratė nenatūralių lūpų. Pastaraisiais metais mažėja mamoplastika.


Nicole Kidman

Žvaigždės, pašalinusios krūtų implantus: nuotrauka, aprašymas

Sklando gandai, kad aktorė krūtų plastinei operacijai ryžosi dėl savo vyro. Kartą Nicole padidino savo krūtis iki trečio dydžio. Tačiau neseniai aktorė vėl pasirodė viešumoje su savo „gimtuoju“ krūtinės dydžiu. Nicole Kidman teigė, kad silikonas neigiamai veikia jos kūną, darydamas jam toksišką poveikį. Todėl aktorė nesunkiai teikė pirmenybę natūralumui ir grįžo prie natūralaus krūtų dydžio. 

Daugelis nuostabaus biusto savininkų mano, kad būtent didelės krūtys jas storina. Merginos nėra toli nuo tiesos. Kad ir koks mažytis būtų kūnas, didelės krūtys savo šeimininkei vizualiai prideda porą kilogramų. Daugelis skundžiasi, kad vyrai „už didelių krūtų“ nemato pačios merginos asmenybės.


Viktorija Beckham

Žvaigždės, pašalinusios krūtų implantus: nuotrauka, aprašymas

Viktorija iš prigimties neturi labai didelių krūtų. Matyt, dėl to ji kažkada nusprendė įsitaisyti implantus. Tačiau naujas krūtų dydis ne visai tiko Viktorijos smulkiam ir atletiškam kūno sudėjimui, todėl ji gana greitai nusprendė atsikratyti dirbtinės apimties.  


Britney Spears

Žvaigždės, pašalinusios krūtų implantus: nuotrauka, aprašymas


Populiariai dainininkei taip pat priskiriama krūtų plastinė operacija. Teigiama, kad Britney kažkada padidino savo krūtis keliais dydžiais. Tačiau dainininkė greitai persigalvojo ir per trumpą laiką atsikratė implantų.

„Nenatūralumas“ nėra vienintelė priežastis, kodėl daugelis žvaigždžių nusprendžia pašalinti implantus iš savo krūtų. Didelės krūtys daugeliui yra nepatogios. Ir tai taikoma ne tik šou verslo žvaigždėms. Todėl neseniai pasirodė projektas „Tikėk svajone“, padedantis moterims nemokamai sumažinti dideles krūtis. Juk pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria didžiulės krūtinės savininkės, yra labai panašios. Tai apatinės nugaros dalies, pečių skausmai, miego sutrikimas, diskomfortas sportuojant ir kt. 


Sharon Osbourne

Žvaigždės, pašalinusios krūtų implantus: nuotrauka, aprašymas

Televizijos laidų vedėja garsėja meile plastinėms operacijoms. Ko ji nepadarė su savo išvaizda! Krūtų didinimo nebuvo. Sharon Osbourne buvo atlikta mammoplastika ir kelis kartus keitė krūtų dydį. Bandymai perdaryti krūtinę nutrūko televizijos laidų vedėjai supratus, kad implantai neigiamai atsiliepia jos sveikatai.

Džeinė Fonda

Žvaigždės, pašalinusios krūtų implantus: nuotrauka, aprašymas


Ji žurnalistams atvirai prisipažįsta atsikračiusi „erzinančių“ implantų. Aktorė krūtis pasididino būdama gana brandaus amžiaus. Paaiškėjo, kad dideli implantai iš tiesų yra sunkūs ir nėra labai patogūs. Todėl Džeinė lengvai ir nesigailėdama atsisveikino su „svajone“ apie didelę krūtinę. 

Pamela Anderson

Žvaigždės, pašalinusios krūtų implantus: nuotrauka, aprašymas

Ją sumažinti nusprendė ir ryškiausios krūties savininkė. Priežastys lieka nežinomos, tačiau daugelis žurnalistų teigia, kad žvaigždė tiesiog pavargo. 


Mada keičiasi kiekvieną sezoną, tačiau grožis ir elegancija visada išlieka tendencijos. Todėl neskubėkite pasiduoti mados tendencijoms. Atletiškas kūno sudėjimas kartu su natūraliomis ir stangriomis krūtimis visada trauks vyrų išvaizdą. Didžiulė iškirptė nėra sėkmės garantija. Galbūt tai suprato šou verslo žvaigždės ir masiškai pradėjo šalinti krūtų implantus? 


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com