0

Dvyniai turėtų vengti gyvačių raštų, o Ožiaragiai – auksinių papuošalų: kaip apsirengus negalima švęsti Naujųjų 2023 metų

Share


Naujieji 2023 metai vyks globojami Juodojo vandens triušio, todėl ruošiantis jo susitikimui ir galvojant apie šventinių drabužių ir naujametinių aksesuarų variantus, svarbu žinoti, ką šis gyvūnas myli ir kas yra geriau atsisakyti.

Naujųjų metų aprangą turite pasirinkti individualiai, atsižvelgdami į savo zodiako ženklo ypatybes. Tačiau yra ir reikalavimų, taikomų visiems ženklams.Tai yra draudimas kailių ir odos gaminiams, kurie perneša neigiamą energiją, kuri yra nepriimtina Triušiui. Taip pat vidinį diskomfortą šių metų mecenatui suteiks drabužiai su nespalvotu raštu, zebro tonu. Taip pat geriau jo atsisakyti.

Avinas

Spalvų schemose Avinas Naujųjų metų išvakarėse turėtų pasirinkti ramius, subtilius atspalvius. Stenkitės vengti raudonos spalvos drabužiuose – tai išprovokuos jus į agresiją.

Jautis


Jaučiui tinka juoda arba rožinė spalva, tačiau žalios spalvos drabužiuose ir aksesuaruose reikėtų atsisakyti. Šis atspalvis gali išprovokuoti konfliktus ir nesusipratimus santykiuose su aplinkiniais. Tai taip pat prisidės prie intrigų ir pasmerkimo už nugaros.

Dvyniai

Dvyniai turėtų kategoriškai vengti žalčių raštų drabužiuose ir aksesuaruose, nes tai darydami rizikuojate pasimatuoti „kažkieno odą“ ir būti iš savo stichijos. Geltonus ir smėlio spalvos atspalvius derinsite su baltais aksesuarais.

Vėžys


Naujųjų metų išvakarėse venkite auksinių atspalvių ir blizgių aksesuarų – jie gali padidinti neigiamą blogagalvių poveikį ir pakenkti jūsų sveikatai. Jūsų energetinė apsauga – šviesių pieniškų spalvų, kurios patiks ir metų globėjui.

Liūtas

Liūto poreikį būti dėmesio centre ir besimaudantį teigiamos energijos pilnai patenkins raudona drabužių spalva. Jis patiks metų savininkui. Tačiau violetinės ir tamsiai mėlynos spalvos šiemet reikėtų atsisakyti.

Mergelė


Mergelė turėtų apriboti juodos spalvos buvimą savo Naujųjų metų aprangoje ir aksesuaruose, pirmenybę teikdama subtiliems šiltų atspalvių atspalviams, gėlių raštams ir erdviems romantiškai išvaizdai.

Svarstyklės

Naujųjų metų išvakarėse Svarstyklėms labiausiai tinka kilni ruda drabužių spalva. Neįprasto kirpimo ir stiliaus daiktai su įmantriais dekoratyviniais elementais atneš sėkmės. Nenaudokite rožinės spalvos drabužiuose.

Skorpionas


Naujųjų metų sutikimą Skorpionas sutiks su ypatingu energijos antplūdžiu ir atneš sėkmę, jei drabužiuose bus auksiniai papuošalai, blizgučiai ir rudos bei auksinės spalvos atspalviai. Burgundijos geriau atsisakyti – tai atims jūsų energiją.

Šaulys

Šaulys turėtų atkreipti dėmesį į laisvo kirpimo drabužius be užuominos apie linijų griežtumą. Pageidautina oranžinė ir geltona spalvos. Reikėtų atsisakyti tamsių tonų ir spaudinių naudojimo drabužiuose.

Ožiaragis


Ožiaragiai šią Naujųjų metų naktį gali eksperimentuoti su švelniu, romantišku stiliumi. Naudokite baltus, rožinius ir turkio atspalvius. Atsisakykite auksinės spalvos net papuošaluose – tai neigiamai paveiks jūsų finansinius reikalus.

Vandenis

Vandeniai, norėdami jaustis patogiai, geriau naudokite laisvo kirpimo erdvius šafrano ar oranžinių atspalvių apdarus. Nenaudokite raudonos spalvos, nes tai paliks nerimo jausmą.

Žuvys

Geriausias sprendimas Žuvims būtų tamsiai mėlynas arba juodas kostiumas, arba proginė suknelė. Šviesių atspalvių drabužiai sukels diskomfortą ir sukels ginčus su aplinkiniais. Venkite ryškių aksesuarų – jie turi derėti prie drabužių.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com