0

Sėkmė darbe ir meilėje: įvardinti 5 zodiako ženklai, kurie iš užtemimo koridoriaus išeis su nauda

Share


Spalio 25 dieną prasidėjo užtemimo koridorius ir jis tęsis iki 2022 metų lapkričio 8 dienos. Šis laikotarpis daugeliui zodiako rato atstovų laikomas karminiu ir labai sunkiu.

Taip yra dėl to, kad Saulės ir Mėnulio užtemimai kiekvieną žmogų paveiks savaip ir atneš mums išbandymų bei sukrėtimų. Astrologai nustatė 5 zodiako ženklus, kurie jiems išeis iš užtemimo koridoriaus. Sužinokite, kas yra laimingųjų sąraše.Jautis

Eclipse koridorius suteiks jums visas galimybes drąsiems veiksmams. Nuo lapkričio 7 dienos savaitės aura atneš jums ramybę ir pasitikėjimą.

Visi įvykiai, kurie susiformuos šiuo metu, bus savaime suprantami, nebus jokių rūpesčių ir rūpesčių. Meilės sferoje laikas perimti iniciatyvą į savo rankas. Jei norite sukurti naujus ar sustiprinti esamus santykius, pats laikas veikti ryžtingai ir pamiršti visas senas nuoskaudas.

Maždaug iki trečios mėnesio savaitės pabaigos, palankios planetos padėties įtakoje, turėsite daug akimirkų maloniam laisvalaikiui su savo sielos draugu ir artimaisiais. Taip pat gali būti, kad jūsų laukia ryškūs netikėtumai.


Mergelė

Užtemimo koridoriaus metu tapsite drąsesni ir labiau pasitikėsite savimi. Tai pažadins jūsų motyvaciją ir leis sėkmingai užbaigti pradėtus projektus. Antroji lapkričio savaitė atneš jums pasitenkinimą.

Jausitės, kad viskas, ko norite, yra ištiestos rankos atstumu. Tai papildomai sukels norą pranokti save ir net kažką paaukoti siekiant savo tikslų.

Be to, lapkritį išryškės asmeniniai santykiai. Jūs nusprendžiate pakeisti savo požiūrį į gyvenimą ir paleisti tas situacijas, kurios jus visą laiką kėlė nerimą. Po to asmeniniuose santykiuose ateis harmonija ir tarpusavio supratimas.


Svarstyklės

Lapkritis jums nušvis vaivorykštėmis spalvomis. Nustosite viskuo abejoti ir daug labiau pasitikėsite savimi. Jei iki šio laiko buvote vienas, tai užtemimo koridoriaus laikotarpiu turėsite galimybę viską pakeisti.

Didelė tikimybė, kad sutiksite žmogų, užimantį panašią gyvenimo padėtį. Todėl pasistenkite į naujas pažintis ar santykius žiūrėti labai rimtai.

Profesinėje srityje tikimasi pakilimo – nepraraskite iniciatyvos. Arčiau 16-os būsite nusiteikę pozityviai, pastebėsite, kad moralinė įtampa visiškai dingo.


Skorpionas

Lapkritis yra tavo mėnuo. Todėl iš užtemimo koridoriaus išeisite į naudą. Nuotaika bus aukšto lygio, bus jausmas, kad visas pasaulis po kojomis.

Šių emocijų įtakoje visi tikslai jums taps pasiekiami, bus galima įgyvendinti įdomiausias idėjas. Tai bus perkrovimo ir atnaujinimo mėnuo. Nuo 13 dienos kils profesinė veikla. Niekuo neabejokite – elkitės ryžtingai, einate teisingu keliu.

Vandenis


Užtemimo koridoriaus metu turėsite galimybę visapusiškai išreikšti save ir savo emocijas. Paskutinis rudens mėnuo atneš jums pasitenkinimą meilės sferoje. Pasitikėkite savo instinktais ir jums pasiseks.

Pasibaigus užtemimo laikotarpiui, žvaigždės nukreips jus teisingu keliu, o jūsų gyvenime ateis ilgai lauktas stabilumas. Galite drąsiai pradėti naujus projektus ar keisti veiklos sritį.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com