0

Nuotaka savo seseriai leido pasirinkti bet kokią aprangą į jos vestuves, tačiau ji netikėjo, kad sesuo pasielgs šitaip

Share


naujienos

Nuotaka savo seseriai leido pasirinkti bet kokią aprangą į jos vestuves, tačiau ji netikėjo, kad sesuo pasielgs šitaip


Vestuvės yra didžiausia dviejų žmonių šventė. O sunkiausias darbas vestuvių planavime, žinoma, tenka nuotakai. Kiekviena mergina turi tikslų savo vestuvių planą ir sajoja, kad viskas vyktų pagal jį. Dažnai vestuvių planavimas užturnka kelis mėnesius, o kartais ir metus. Ši nuotaka taip pat skyrė labai daug darbo, kad jos vestuvės būtų tokios, apie kurias ji svajojo.
Tačiau vieną dalyką ji nusprendė patikėti kitiems. Nors pati viską suplanavo iki smulkmenų, ji leido savo pamergėms pačioms išsirinkti sukneles. Praėjus šventei, viena mergina Facebook pasidalino prisiminimais ir nuotraukomis apie sesers vestuves. Ji negalėjo net numanyti, kad jos įrašas taps toks populiarus. Merginos įrašas prasidėjo nuo tos dienos prisiminimų, kai jos sesuo paprašė jos būti vyriausia pamerge.


“Ji žinojo, kad nesu didelė vakarinių suknelių gerbėja ir, kad greičiausiai neturėsi pakankamai pinigų, kad nusipirkčiau kažką prašmatnaus, taigi leido man pasirinkti aprangą kurios noriu”.


Taigi mergina pradėjo ieškoti tinkamos aprangos vestuvėms, tačiau taip pat ji norėjo, kad pasirinktą suknelę galėtų apsivilkti ne vieną kartą. 


“Pradėjau galvoti ką galiu apsirengti kelis kartus. Neturėjau pakankamai pinigų, kad pirkti brangias sukneles. Ką galiu nusipirkti už daugiau nei 50 dolerių, kad turėčiau tai ilgam? Aš ilgai galvojau ir pagaliau man šovė mintis. Aš supratau, kad noriu dinozauro kostiumo. Juk jie fantastiški ir aš visada jo norėjau. Aš išsiunčiau žinutę savo sesei, kad ji pasijuoktų iš to, tačiau, mano nuostabai, jai patiko ši idėja”.

Žinoma po šiuo juokingu kostiumu mergina vilkėjo įprastą suknelę, kurią parodė nusivilkusi dinozauro kostiumą po oficialios dalies. Ji prisimena, kad su neįprastu kostiumu buvo labai sunku matyti kas vyksta aplinkui ir, kaip jai pasirodė, visi svečiai jos vengė ir vaidino, kad jos nemato. 


“Juokingiausia dalis yra ta, kad maždaug po 15 minučių atėjo kažkokie žmonės ir ieškojo manęs, jie sakė, kad aš vaikščiojau lauke su kažkokiu berniuku. Tačiau tai buvau ne aš, tai buvo kiti žmonės. Jie vaikščiojo apylinkėse su tokiu pačiu kostiumu”.


Daugelis vestuvėse susirinkusių žmonių nežinojo, kaip reaguoti į vyriausios pamergės pokštą. Vieni juokėsi, kiti stegėsi nematyti to kas vyksta, tačiau daugelis interneto vartotojų įvertino jos humoro jausmą. Juk vestuvės – tai linksma šventė, kodėl jos metu nepapokštavus? 


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com