0

Jaučio užtemimas ir finansiniai pokyčiai, kuriuos atneš 2022 metų lapkritis

Share


Lapkričio pilnatis bus neįprasta, nes ją papildys Mėnulio užtemimas, kuris savo ruožtu taps užtemimo koridoriaus finalu. Astrologė Marija Vlasova sako, kad užtemimas Tauro ženkle, atsakingame už finansinę gyvenimo pusę, šią sritį paveiks labiausiai. Kokie 6 ženklai stipriausiai pajus finansinius pokyčius šį mėnesį?

Šis astrologijos žvaigždynas yra atsakingas už turtus, pelną ir pinigus. Bankų sistemą galingai valdo ženklas, o Mėnulio užtemimas Jautis reiškia tik viena: pinigų srautų principai šį mėnesį gali rimtai pasikeisti.Padėtį sustiprins netoliese esantis Uranas, galių planeta, atsakinga už technologijas ir plėtrą. Tikėtina, kad pasaulio politika pajus galingą sukrėtimą, gali kilti nesėkmių įprastoje valdymo formoje, įvairių struktūrų darbe.

Saulės, Veneros ir Merkurijaus padėtis Skorpione skatins atsakingiau rūpintis savo finansais. Nebegalima pasikliauti išoriniais veiksniais, kiekvienas turi susitaikyti su tuo, kad ateitis priklauso nuo jo paties.

Iki lapkričio 8 dienos atnaujinami lėšų kaupimo, paskolų teikimo ar uždarymo, palikimo priėmimo klausimai. Tačiau Uranas gali atnešti nenumatytą komponentą į finansinį gyvenimo aspektą. Pavyzdžiui, pasikeis pajamų šaltiniai arba nebebus įmanoma tęsti buvusios darbinės veiklos.

Tačiau lapkritis Šaulio ženkle atneš ir jaunatį, ir tai visai kitas vektorius. Galite planuoti persikraustymą ar komandiruotę, kuri taip pat bus susijusi su pajamų padidėjimu. Valstybiniu lygmeniu „langai“ gali atsiverti prekybos, migracijos ir turizmo klausimais.


Mėnulio jaunatis Šaulio ženkle – galimybė pradėti treniruotis, persikvalifikuoti, pasisemti naujos motyvacijos. Šis ženklas padeda plėsti savo galimybes, pasaulėžiūrą, persvarstyti idealus ir išsikelti naujus tikslus.

Lapkričio mėnesį galite investuoti į išsilavinimą, atestavimą, kursus, taip pat dalyvauti intelektualinėse varžybose.

Kokie 6 Zodiako ženklai 2022 metų lapkritį patirs finansinius pokyčius

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Sėkminga Mėnulio padėtis per užtemimą atneš Avinui permainų finansų sektoriuje. Kur turėtume laukti naujienų? Pirma, tai yra viešųjų paslaugų segmentas. Čia galite gauti socialines garantijas, stipendijas ir kitas išmokas. Antra, tai IT sektorius, trečia, grožio sektorius (grožis, sveikata, fitnesas). Bet kuriuo atveju lapkričio 8-oji yra kokybiško perėjimo prie palankesnių sąlygų pajamoms gauti momentas.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jūsų Zodiako ženkle įvyks Mėnulio užtemimas, kuris sustiprins finansinį aspektą, o gruodžio 23-iosios jaunatis – stambiojo verslo pozicijas. Gali būti, kad šeimos taryboje bus nuspręsta imti būsto paskolą ar paskolą, ar iš karto įsigyti naują būstą. Tie ženklo atstovai, kurie yra palikimo priėmimo procese, galės greitai ir paprastai sutvarkyti visus dokumentus.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)


Pokyčiai Liūtą ras karjeros sektoriuje, kuris gali būti siejamas su vyru iš jūsų šeimos ar vyru. Arba tėvas gali perleisti savo verslą jums arba padaryti jį savo verslo partneriu, arba jūs su sutuoktiniu atidarysite šeimos verslą, kuris po šešių mėnesių (Saulei įžengus į Jaučio ženklą) pradės nešti geras pajamas. Jaunatis Šaulio ženkle atveria vienkartinio pelno galimybę už pastangas jūsų pomėgyje.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklių užtemimas atneš finansinę paramą iš valstybės ar vyresnių šeimos narių. Bet kokiu atveju jis bus susietas su galingesniu patikėtiniu. Moterys gali gauti motinystės kapitalą, o vyrai – draudimo išmokas, priklausomai nuo konkrečios situacijos. Jeigu jau seniai svajojote investuoti į žemės pirkimą, tai dabar pats laikas – ateityje tai atneš jums pajamų.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Skorpionams viskas bus suplanuota pagal natas: užtemimas atims stabilias pajamas, o jaunatis atvers naują, patrauklesnę uždarbio galimybę. Svarbiausia nepapulti į neviltį ir neprarasti tikėjimo tarp šių dviejų įvykių. Atminkite, kad jau lapkričio pabaigoje atsivers reali galimybė tapti didelio tarptautinio verslo nariu. Tavo vieta jau laukia tavęs, vienintelis dalykas – nepraleisti savo šanso.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Jūsų nekilnojamojo turto sektoriuje įvyks užtemimas, kuris paaštrins būsto pirkimo ir pardavimo klausimus. Taip pat gali būti, kad iš sandorio gausite dalį pelno. Kartu su jaunatis Vandenio gyvenime gali atsirasti pomėgių atsinaujinimas. Tai ateityje, tinkamai dalyvaujant, taip pat atneš stabilių pajamų. Tačiau atminkite, kad negalite mesti to, ką pradėjote.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com