0

Moteris net 32 kartus buvo peiliu padurta savo vaikino ir vos išgyveno. Tačiau po kelių metų ji išgirdo žodžius, kurie visiškai pakeitė jos gyvenimą

Share


2012 metais Melissa Dohme net 32 kartus buvo peiliu padurta savo vaikino. Moteris nedelsiant buvo paguldyta į ligoninę, kur jai atlikta daugybė operacijų. Tuo tarpu buvęs vaikinas Robert Lee Burton Jr. prisipažino atlikęs nusikaltimą ir buvo pasiųstas kalėti iki gyvos galvos, be galimybės išeiti anksčiau laiko.

Reklama

Prireikė daugybės laiko, kol Melissa atsigavo nuo fizinių ir psichologinių žaizdų.

Tačiau vieną dieną ji visiškai atsitiktinai bažnyčioje sutiko paramediką Cameron Hill, kuris buvo vienas pirmųjų žmonių padėjusių jai po užpuolimo.

Melissa ir Cameron tapo artimais draugais, tačiau netrukus jie suprato, kad juos sieja kur kas šiltesni jausmai, nei tik paprastų draugų.

Reklama

Po kurio laiko moteris pradėjo dirbti “Break the Silence” organizacijoje, kuri padeda žmonėms atsidūrusiems panašioje situacijoje, kaip Melissos. Moters patirtis leidžia suprasti kitas aukas, kurioms tenka išgyventi sunkius laikus.

Reklama

Tuo tarpu Melissos meilė Cameronui su kiekviena diena tik stiprėjo.

Vieną kartą ji buvo pakviesta išmesti pirmąjį kamuoliuką beisbolo komandos Tampos Bėjaus „Rays“ rungtynėse. Melissa manė, kad tokia garbė atiteko dėl jos kilnaus darbo, tačiau ji klydo… Mylimas vaikinas buvo paruošęs siurprizą!

Vos tik moteris žengė į aikštę, prie jos priėjo Cameron ir pasipiršo. Melissa labai pasimetė, tačiau atsakė teigiamai.

Ši istorija tik dar kartą įrodo, kad gėris visada nugali blogį!

Pasipiršimo vaizdo įrašas:

Reklama
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com