0

Mama paprašė dukros paimti jaunesnį brolį iš darželio. Po 2 valandų ji pamatė nuotrauką, kuri sugraudino iki ašarų

Share


Situacija, kai įprastą dieną gali įvykti kažkas netikėto, pasitaiko žmonėms turintiems vaikų.


Tokia staigmena nutiko ir Candice, kai vidury dienos jai paskambino iš darželio ir paprašė anksčiau pasiimti sūnų. Kadangi moteris neturėjo galimybės to padaryti, ji paklausė paauglės dukros apie tai.
Vėliau Candice savo Snapchat paskyroje pamatė nuotrauką, kuri ją sugraudino iki ašarų.


Moteris šia nuotrauka pasidalino Facebooke ir pridėjo žinutę, kuri susilaukė didelio dėmesio visame internete.


“Šiandien mūsų šeimoje įvyko ekstremali situacija, dėl kurios mano dukra turėjo anksčiau išeiti iš mokyklos, kad galėtų pasiimti jaunesnį brolį iš darželio.


Maniau, kad ji tik parsivedė jį namo, kol nepamačiau nuotraukos Snapchat’e (socialinis tiklas skirtas dalintis nuotraukomis su draugais ir šeima).


Užuot praleidusi pamokas, ji grįžo atgal į mokyklą su savo trimečiu broliu ir leido jam miegoti per likusią paskutinę pamoką. Nesu tikra, ar tai legalu, ir ar mano dukra nepažeidė taisyklių, bet man tai nerūpi. Mano dukra padėjo šeimai ir grįžo prie įprastų pareigų, apkabindama savo jaunesnį brolį.

Aš esu arba blogiausia motina pasaulyje, arba pati nuostabiausia. Prašau, nesakykite, kas aš esu. Leiskite man gyventi nežinioje, žiūrint į šią nuostabią nuotrauką.


Gyvenimas yra trumpas, o tokios akimirkos jį tik padaro nuostabesniu“ – rašė Candice.

Po to, kai Candice pasidalino šia nuotrauka, tūkstančiai žmonių paspaudė “patinka“, komentavo ir dalinosi su kitais. Daugelis nusiuntė šiltų linkėjimų moteriai ir jos dukrai. Pati stipriausia meilė yra būtent šeimoje…WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com